26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Субота, 16 березня 2019

          У п’ятницю 15 березня 2019 року в рамках проекту «Школа проектного менеджменту» за ініціативи Кропивницького Центру розвитку місцевого самоврядування до Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади завітала делегація представників об’єднаних територіальних громад Полтавської та Луганської областей на чолі з директором Кропивницького центру розвитку місцевого самоврядування Олегом Яременком. У міській раді гостей зустрів Маловисківський міський голова Юрій Гульдас.

          Пленарна частина зустрічі відбулася в сесійній залі міської ради. З вітальним словом до присутніх у залі – гостей завітало понад три десятки осіб – звернувся міський голова Юрій Гульдас, який коротко розповів про особливості громади, роботу його команди та результати, яких вдалося досягнути за період, відколи він очолив міську раду. Більш ґрунтовно на досягненнях та напрямках робити акцентувала увагу присутніх під час презентації досвіду роботи громади під назвою «Впровадження проектної діяльності на території Маловисківської ОТГ» секретар Маловисківської міської ради Леся Постолюк. По закінченні презентації присутні у залі переглянули відеоролик про Маловисківську громаду, а міський голова відповів на запитання колег. На згадку про зустріч всі гості отримали символічні презентики.

          Під час практичної частини заходу гості оглянули центральну площу міста, де встановлений нині ЛЕД-екран, побували у міському парку, зустрілися і ознайомилися зі спектром продукції, яку виробляють підприємці – представники малого бізнесу І.Кудря («Бджола і Ше»), М.Косенко, О.Ценцура, оглянули майданчик для вигулу собак, будиночок на деревах – об’єкти, реалізовані учнями Маловисківської гімназії в рамках проекту «Відкривай Україну». В ДЮЦ «ВИСЬ» начальник відділу освти, молоді та спорту Алла Шпак та директор дитячо-юнацького центру  Володимир Кузьмич ознайомили гостей з роботою дошкільної групи з короткотерміновим перебуванням дітей, розповіли про роботу гуртків, а на подвір’ї ДЮЦу після короткої розповіді про історію створення макету літака «Кудашев-3», всі бажаючі мали змогу сфотографуватися біля нього.

          Цікава та змістовна була екскурсія гостей і до Маловисківської міської ЗШ №3, яку провела її директор Ірина Шусь разом зі своїми заступниками. Учасники заходу відвідали кабінет інклюзивного навчання дітей з особливими потребами, класи «первачків», які нині функціонують відповідно до вимог освітньої реформи «Нова українська школа», оглянули предметні класи, оснащені сучасним навчальним обладнанням, побували в гімнастичному та актовому залах.

          Далі ознайомлення з територією продовжилося в селі Паліївка, де гостей зустрічала староста Паліївського старостинського округу Людмила Шамка. Після короткої інформації про територію та її жителів учасників заходу настоятель місцевого храму Праведної Єлизавети Київського Патріархату отець Віктор запросив усіх до церкви. Оглянувши храм всі дружньо рушили до рекреаційної зони, що на березі ставка біля церкви. І на згаду зробили традиційне фото біля напису «Я люблю Паліївку».

          Заключною точкою візиту був Паліївський навчально-виховний комплекс, де гості оглянули спортивний майданчик, встановлений за Програмою ДОБРЕ, та ознайомилися з роботою навчального закладу – екскурсію провела директор НВК Надія Грек.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини