26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 14 березня 2019

          У четвер 14 березня 2019 року в Маловисківській гімназії, за ініціативи вчителів та учнів навчального закладу, в рамках проведення заходів до Дня добровольця, відбулася зустріч учасників антитерористичної операції на Сході України та старшокласників і вчителів гімназії. Захід розпочала педагог-організатор гімназії Валентина Селіванова, яка привітала гостей зі святом та надала слово гімназистам. Маловищан Івана Колесніка, Романа Разілевича та Сергія Васильєва вони привітали піснею про Україну та пророчими рядками поезій Великого Кобзаря Тараса Шевченка. Далі гості розповіли кожен про свою службу в підрозділах, що входили до складу сил та засобів частин, які брали участь в АТО, починаючи з 2014 року і закінчуючи 2018 роком. Крім цього прозвучало чимало відповідей на запитання вчителя історії гімназії, волонтера та громадського діяча Олени Мазур. Тематика цих питань була досить різноманітна – від вражень щодо прифронтових населених пунктів та місць боїв, до нинішнього забезпечення Збройних Сил України та сучасної підготовки кожного воїна ЗСУ. Крім того офіцери Іван Колеснік та Роман Разілевич, які нині служать в Маловисківському районному військовому комісаріаті, зважаючи на те, що їх співрозмовниками є старшокласники, розповіли про перспективи навчання у військових вищих навчальних закладах та подальшої служби в Збройних Силах України.

          Присутні на заході під звучання реквієму «Плине кача» хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, загиблих на Донбасі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

           Наостанок учасники зустрічі зробили спільну світлину на згадку. Гості ж змогли ознайомитися з тематичною книжковою виставкою, присвяченою буремним подіям на Сході України, яку підготувала бібліотекар гімназії Тетяна Басько.

По закінченні заходу, який тривав годину, але час сплинув досить швидко, атовці подякували організаторам зустрічі Валентині Селівановій, Олені Мазур і Тетяні Басько та висловили надію на подальші зустрічі у такому ж форматі.

Опубліковано в Новини
Четвер, 14 березня 2019 14:49

УВАГА! ЕКОЛОГІЧНИЙ КОНКУРС!

          З 18 по 21 березня 2019 року відбудеться екологічний конкурс «Друге життя побутових речей (папір, пластик)», який проводиться за ініціативи ініціативної групи Олександрівського НВК «Разом зможемо ВСЕ!» та партнерської підтримки Програми DOBRE, ГО «Громадські ініціативи України», Маловисківської міської ради, ГО «ДієVО» з метою вивчення, узагальнення та розповсюдження кращого досвіду з екологічної діяльності на території Маловисківської ОТГ.

          До участі в конкурсі запрошуються екоактивісти 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів громади та учні Маловисківського ПТУ №16, які подають по одному виробу з навчального закладу з пластику чи паперу (творча робота має виражати колективне бачення «другого життя» побутових відходів).

          Презентація конкурсних виробів оргкомітету заходу відбудеться 21 березня 2019 року в приміщенні позашкільного закладу ДЮЦ «Вись».

Організаційний комітет конкурсу

Опубліковано в Новини

          Зустріч маловищан з Олександром Чорним, кандидатом історичних наук, доцентом ЦУДПУ ім. В.Винниченка.
Тема зустрічі: Маєток Кудашевих та його відомі особистості. 
          Олександр Чорний розповів учасникам заходу про історію маєтку, його архітектурну конструкцію, та про відомих особистостей, життя яких пов'язано з м.Мала Виска.  На зустрічі були присутні вчителі історії, відомі краєзнавці нашого краю, учні загальноосвітніх закладів та усі, кому цікава історія рідного краю. Організатори мали на меті пожвавити цікавість маловищан до місцевої історії, що сприяє консолідації місцевої громади, розвитку місцевих ініціатив в розвитку туристичної складової.
          Захід організовано Маловисківською міською радою, міський голова Ю.Гульдас, в партнерстві з громадською організацією Простір ідей, голова І.Коваленко, яка реалізує в рамках проекту "Голос громади в місцевому самоврядування" програми USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE) , що втілюється Спілкою " Громадські ініціативи України", яка є партнером програми USAID DOBRE в Кіровоградській області.

 
Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини