26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 11 березня 2019

          У понеділок 11 березня 2019 року в Малій Висці відбулися заходи, приурочені Т.Г.Шевченку. Так, громадські активісти та жителі міста поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзареві.

          Потім у залі дитячої школи мистецтв відбувся літературно-музичний захід «Шевченко наш, він для усіх століть», підготовлений силами працівників та вихованців ДШМ. Ведучою була керівник школи мистецтв Леся Король. Саме вона розповіла чимало цікавих історій з життя Тараса Шевченка. А у виконанні вихованців та викладачів ДШМ прозвучали твори Великого Кобзаря.

          Завершився захід виконанням Шевченківського «Заповіту», який прозвучав як гімн, адже присутні у залі, з поваги до творчості Видатного Українця, слухали його стоячи.

Опубліковано в Новини

          - йшла мова на традиційній щопонеділковій наради при Маловисківському міському голові, яку Юрій Гульдас провів 11 березня 2019 року.

          А розпочалася нарада з інформації начальника КП «Мала Виска МКП» Володимира Лисенка про роботу за минулий тиждень та плани на наступний. Так, найближчими днями комунальники планують працювати в Паліївці згідно раніше поданих клопотань. Крім того в планах – встановлення найближчим часом ліхтарів вуличного освітлення з живленням від сонячних панелей в Первомайському. Також міський голова наголосив, що після зими варто розпочати прибирання території, не чикаючи початку місячника благоустрою (зокрема, провести зачистку жорстви з обочин вулиць). Крім того, Ю.Гульдас зазначив, що є необхідність взяти на роботу спеціаліста, який відповідав би за озеленення Малої Виски, задля благоустрою вулиць міста та утримання міських клумб в пристойному вигляді. А також встановлення по місту камер – зокрема по вулиці Європейській, де невідомі глумляться з клумб та зелених насаджень.    Цікавився міський голова станом готовності земельної ділянки, де планується висаджувати на розсаду квіти, кущики самшиту, інші зелені насадження.

          Крім благоустрою міста, міський голова акцентував увагу комунальників на необхідність побудови естакади на території КП для огляду і випуску на лінію автобусів чи на роботи автомобілів.

          Освітяни району за минулий тиждень провели ряд заходів – зокрема, до Міжнародного жіночого дня та Шевченківських днів. Нині готуються до проведення пробного тестування зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), яке відбудеться в Маловисківській міській ЗШ №3 16 березня 2019 року. За словами директорів освітніх навчальних закладів, весняна тепла погода дозволила заощадити вугілля на опалення приміщень.

          Про цікаву ініціативу Олександрівського НВК (учні і педагоги закладу нині беруть участь в екологічному проекті «Разом зможемо все від Програми ДОБРЕ») розповів його директор Сергій Щербак – він запропонував всім навчальним закладам долучитися до акції «Друге життя старих речей». Втім керівники громади пішли далі і зголосилися до Дня довкілля провести флешмоб (таке дійство вже відбувалося у громаді кілька років тому), а потім попрацювати на території міста щодо його благоустрою та наведення порядку.

          Міський голова подякував всім, хто взяв участь у підготовці та проведенні святкових заходів проводів зими на центральній площі міста, які відбулися в суботу 9 березня і зазначив, що свято було чудовим, про що свідчить чимало позитивних відгуків городян та гостей міста.

          Керуючий справами виконкому міськради Людмила Линник поінформувала присутніх, що 14 березня відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Маловисківської міської ради. А секретар міської ради Леся Постолюк ознайомила всіх з орієнтовним планом роботи на березень.

          А наостанок, завідувач сектору фінансів виконкому міськради Лариса Похила цікаво та змістовно з інфографікою  та відкритими цифрами поінформувала присутніх про виконання міського бюджету за 2018 рік.

Опубліковано в Новини

                    Ситуація на ринку праці Маловисківської об'єднаної територіальної громади  характеризується постійним попитомна фахівців, на кваліфікованих робітників з інструментом,  професіоналів, спеціалістів сільського господарства  та на працівників сфери торгівлі і послуг.

 

Станом  на  01 березня 2019 року  на   обліку  в районній філії  перебували   600  безробітних   громадян  мешканців громади, з  яких 55% складали  жінки, 33 % – молодь  віком до 35 років, 30% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, кожен другий безробітний належав до сільських мешканців.

 

Протягом січня-лютого  2019  року  статус безробітного мали   660  осіб.

 

За сприяння служби зайнятостіу січні-лютому  2019 року працевлаштовано 25  безробітних громадян.  Рівень  працевлаштування  безробітних   становив 3,4 %.

 

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру –19 чол.  Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських  та інших роботах тимчасового характеру склав 2,9 %.

Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості – 2  особи, рівень охоплення професійним навчанням становив 0,3 % .

 

Станом на 01 березня 2019 рокукількість вакансій у базі даних районної філії становила 147 одиниць, в тому числі для підприємств, які зареєстровані на території громади – 31 .

На одну  вакансію  претендувало  19 осіб,  у  тому  числі серед професіоналів – 7  осіб, серед кваліфікованих робітників з інструментом – 14 осіб, серед фахівців – 17 осіб, серед працівників торгівлі і сфери послуг – 27  осіб, серед технічних службовців –  15 осіб,  серед  громадян  без спеціальної підготовки – 55 осіб, а також серед кваліфікованих  робітників   сільського  господарства – 19  осіб. Із загальної кількості вакансій  3 — призначені для працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями, 14 – для кваліфікованих медичних працівників.

 

 

Станом на 01 березня   2019  року  310 осіб  отримують  допомогу по безробіттю.

 

 

 

 

Інформацію підготовлено

відділом  надання соціальних послуг

Маловисківської районної філії

Кіровоградського обласного центру зайнятості

тел. 5-26-73

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини