26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 08 лютого 2019

          Як і анонсувалося, у четвер 7 лютого 2019 року у сесійній залі Маловисківської міської ради відомий у Маловисківській ОТГ історик-краєзнавець Борис Шевченко презентував свою майбутню книгу «Колективізація сільського господарства та розкуркулення на Маловисківщині». Більшість присутніх у залі – школярі та гімназисти загальноосвітніх навчальних закладів громади. Крім того в заході взяли участь представники методичного об'єднання вчителів історії.

          Автор майбутньої книги у доступній та цікавій формі, аргументовано і підкріплюючи свої слова архівними документами розповів про те, як в нашому краї проходила колективізація, відбувався процес примусового вилучення засобів виробництва та землі у господарів, яке більшовики назвали гучним словом – розкуркулювання, як працювали селяни в колгоспах тощо.

          Зустріч тривала близько півтори години, однак час сплинув непомітно швидко. Дехто з учнів встиг законспектувати цікаву й змістовну інформацію, адже за словами вчителя-історика з Маловисківської гімназії Олени Мазур, десятикласники нині вивчають цю тему на уроках історії України. Наприкінці заходу присутні подякували Борису Шевченку за ексклюзивну лекцію і на згадку про зустріч змогли з ним зробити спільні світлини.

          В презентації взяла участь заступник Маловисківського міського голови Алла Жовтило.

 

Опубліковано в Новини

          У четвер 7 лютого 2019 року в центрі активності громади села Первомайське відбувся виїзний прийом громадян посадовими особами Маловисківської міської ради та зустріч Маловисківського міського голови Юрія Гульдаса з мешканцями села та сільгосптоваровиробниками і підприємцями, які працюють на території Первомайського старостату. В заході також взяли участь представник управління ГУ ДФС у Кіровоградській області Наталія Панченко, директор Маловисківської ЗШ № 3 Ірина Шусь, депутати міської ради та інші.

          Юрій Гульдас розповів присутнім про роботу міськради в 2018 та плани на 2019 роки, відповів на ряд питань, які цікавили присутніх у залі. Як і завжди була активною в діалозі голова місцевої ветеранської організації Ольга Середенко. Питання, які виносилися на обговорення стосувалися соціального захисту населення, ремонту доріг, автобусного сполучення з центром громади – Малою Вискою, роботи закладів торгівлі, оренди землі тощо. Ірина Шусь розповіла присутнім про навчання учнів, яких щодня з Первомайського до ЗШ №3 доставляють шкільним автобусом – нині 12 юних первомайців навчається в цій школі. Цікавий факт, який з’ясувався в ході спілкування з первомайцями – практично всі присутні в залі, не зважаючи на віддаленість від Малої Виски, вже уклали декларації з сімейними лікарями…

          Зустріч пройшла у форматі відкритого, виваженого, конструктивного діалогу, в результаті якого проблемні питання, які виникають на території були занотовані і сільський староста Наталія Тупаленко, заступники міського голови та керівники відділів і установ виконкому отримали доручення щодо їх вирішення.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Лютий 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Останні Новини