26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 13 лютого 2019

         У вівторок 12 лютого 2019 року у просторому вестибюлі Паліївського навчально-виховного комплексу відбулися виїзний прийом громадян посадовими особами Маловисківської міської ради та зустріч Маловисківського міського голови Юрія Гульдаса з мешканцями населених пунктів Паліївського старостату. В заході також взяли участь дільничний офіцер поліції Максим Перехрест, представники управління ГУ ДФС у Кіровоградській області Наталія Панченко та Маловисківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тетяна Ткаченко.

          Паліївський сільський староста Людмила Шамка поінформувала присутніх про те, що було зроблено для території за три роки після того, як населені пункти Паліївського старостату ввійшли до складу Маловисківської об’єднаної територіальної громади. Це й зміцнення матеріально-технічної бази начально-виховного комплексу, ремонт та освітлення вулиць та провулків, здобутки в комунальній сфері, зокрема, безперебійне забезпечення населення питною водою, встановлення зупинок, будівництво та опорядження рекреаційної зони тощо.

         Маловисківськівський міський голова Юрій Гульдас ознайомив присутніх з тими проектами, над якими нині працює керівництво Маловисківської ОТГ та перспективами подальшого розвитку як громади в цілому, так і Паліївської території зокрема. Юрій Гульдас торкнувся в своєму виступі  й теми духовного та релігійного життя жителів громади – зокрема надання Томосу про автокефалію Українській Православній Церкві та причини, які змусили його спорудити в Паліївці храм Преподобної Єлезавети, що належить до Київського Патріархату.

         Перший заступник міського голови Олександр Бакалінський розповів присутнім у залі про те чим займається та як вирішуються чи будуть вирішуватися проблемні комунальні питання на території сіл Паліївка та Веселе.

          Секретар міської ради Леся Постолюк поінформувала про роботу депутатів Маловисківської міськради, які проживають чи працюють на території Паліївського старостату, а також зауважила як співпрацює з депутатським корпусом міської ради сільський староста Людмила Шамка.

         Заступник міського голови з гуманітарних питань Алла Жовтило розповіла про роботу закладів культури та медицини на території громади та закликала всіх сільчан укладати декларації на обслуговування сімейними лікарями, адже від їх кількості залежитеме фінансування державою первинної ланки медицини.

          Про зміни у земельному законодавстві та особливості земельних питань на території Паліївського старостату розповів начальник відділу земельних відносин Ігор Цибульський. Він також наголосив присутнім на необхідності своєчасної сплати податків за використання землі, адже за несвоєчасність чинним законодавством передбачено штрафні санкції.

          Про законодавчі норми у сфері використання найманої праці та заходи, що вживаються в боротьбі з тіньовою зайнятістю розповів інспектор з праці виконкому міської ради Євген Береза.

          Про особливості та своєчасність декларування доходів та сплати податків поінформувала присутніх представник управління ГУ ДФС у Кіровоградській області Наталія Панченко. Також вона зазначила, що кошти від сплати земельного податку в повному обсязі надходять до місцевого бюджету громади, а тому будуть використані на розвиток території. Систематична – впродовж півроку – несплата податку за землю або ж нецільове використання земельної ділянки (скажімо, надавалася для городництва, а там городини споконвіку не було) можуть стати приводом для її вилучення. Наостанок, Наталія Володимирівна закликала одноосібників території – їх тут нині 25 осіб – не приховувати свої доходи від обробітку земельних ділянок, а порядно сплачувати податки.

          Чимало питань, які стосуються роботи працівників правоохоронних органів, було до дільничного офіцера поліції, обов’язки якого нині виконує Максим Перехрест. Це, зокрема, крадіжки з приватних домоволодінь сільчан, а також злочини та правопорушення в стані алкогольного сп’яніння тощо.

          Начальник відділу освіти, молоді та спорту виконкому міськради Алла Шпак доповнила інформацію сільського старости про зміни, які відбулися в Паліївьскому НВК, відколи територія ввійшла до складу ОТГ, а також озвучила цифри коштів, які витрачаються як на кожного вихованця навчально-виховного комплексу зокрема, так і на навчальний заклад в цілому. Крім того Алла Володимирівна поінформувала присутніх про функціонування шкільного транспорту та особливості його використання при підвозі вчителів та дітей.

          Про перелік соціальних питань, якими нині переймаються відділ соціального захисту, праці та охорони здоров’я та послуг, які надаються КП «Маловисківський центр надання соціальних послуг населенню» розповіли їх керівники відповідно Тетяна Шпак та Іван Хмара.

          Зустріч тривала майже три години і пройшла у вигляді конструктивного діалогу, під час якого всі бажаючі могли поставити питання про хвилюючі їх проблеми. Так сільчани цікавилися коли ремонтуватиметься дорожнє покриття та продовжиться монтаж і підключення нічного освітлення вулиць, провулків, буде встановлено автобусні зупинки та відремонтовано дорожнє покриття сільської греблі, проведено грейдерування провулку Патріотичний та вимірювання городів, обпиляно дерева по вулиці Шкільній, відновлено автобусне сполучення з Малою Вискою та обласним центром, поліпшиться якість надання медичних послуг центральною районною лікарнею тощо.

          Підсумки зустрічі підбив міський голова Юрій Гульдас, який подякував всім за участь у зібранні та небайдужість до вирішення сільських проблем, а також побажав всім миру, добра та міцного здоров’я. Крім того, зауважив Юрій Леонідович, що всі звернення були ретельно занотовані і по можливості будуть вирішені, а решта ж, хто звертався, – отримають відповідь стосовно перспектив та термінів виконання…

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Лютий 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Останні Новини