26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 11 лютого 2019

          - такі основні теми традиційної щопонеділкової наради при Маловисківському міському голові, яку Юрій Гульдас провів 11 лютого 2019 року.

          Розпочав Юрій Леонідович з привітання учнів Маловисківської гімназії, які в грі «Що? Де? Коли?» в обласному центрі виступали чотирма командами і здобули два перших місця та ще кілька призових. На думку міського голови, таких учнів необхідно заохочувати до участі в цих заходах, а тих, хто має здобутки і високі результати відзначити на рівні Маловисківської міської ради.

         Директор Маловисківського ДЮЦу Володимир Кузьмич розповів про участь вихованців дитячо-юнацького центру у чемпіонаті України з дзюдо, в якому Марина Сагайдак посіла призове третє місце.

          Також Юрій Гульдас поінформував присутніх про зустріч з панотцями-настоятелями храмів, які нині функціонують на території населених пунктів Маловисківської об’єднаної територіальної громади, вчителями історії шкіл громади, громадськістю міста, що відбулася з ініціативи міського голови у п’ятницю 8 лютого 2019 року в приміщенні міськради.

          Міський голова заслухав звіт керівників  комунальних установ про  стан справ з переукладанням угод з установами та організаціями, розташованими в центрі громади, що змінили місце реєстрації і зареєструвалися по селах району, на якій нині стадії роботи по завершенню будівництва водопровідної мережі в районі  Костянтинівки, який стан справ з обрізанням аварійних крон дерев на території населених пунктів громади, які заходи вживаються щодо усунення пошкодження  дорожнього покриття вулиць та провулків, коли в с.Первомайському буде встановлено ліхтарі на сонячному живленні, замінено лампи в ліхтарях нічного освітлення по вулицях Південна та Спортивна в м.Мала Виска та інше. Крім того, міського голову цікавило, як просуваються питання повернення податку з доходу фізичних осіб підприємств, установ та організацій, які зареєструвалися в селах району, а розташовані в Малій Висці. Лише на 1 січня 2019 року ця сума становить понад 11 мільйонів гривень, які недооотримано в бюджет громади.

          Керівники закладів освіти поінформували про заходи, які відбувалися протягом тижня в навчальних закладах: участь в шкільних заходах «Безпечний Інтернет», в міському етапі гри «Що? Де? Коли?», олімпіадах, зустрічі з батьками майбутніх першокласників тощо. Крім того, директор ЗШ №3 Ірина Шусь повідомила, що у нинішньому році Маловисківській третій виповнюється сто років, а тому протягом року заплановано провести низку заходів,  першим з яких буде в кінці лютого зустріч випускників-ювілейників 2009, 1999, 1989, 1979, 1969, 1959 років.

          За інформацією начальника відділу культури та туризму виконкому міськради Юлії Рижикової, минулого тижня на звіті працівників клубних установ громади загострювалася увага керівництва відділу на тому, що практично всі клубні установи міськради потребують проведення капітальних та поточних ремонтів. Втім кошти на капремонт цих приміщень в цілому відсутні, а тому, за словами міського голови, треба зробити на кшталт Первомайського центру активності громади –  встановити черговість проведення ремонту клубних приміщень, та проводити ремонт поетапно, почавши з приміщення, де можна було б і захід провести і сільську громаду зібрати. Крім того, Юлія Олександрівна розповіла про стан підготовки до масових заходів, які планується провести в громаді – Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Дня закоханих, 8 Березня та Масляної. А також попросила забезпечити автотранспортом художній колектив «Зорі над Виссю», учасники якого мають бажання привітати жіночі колективи підприємств, установ і організацій та жителів населених пунктів громади з Міжнародним жіночим днем.

          Керівник ЖЕДу Марія Чмихун поінформувала про роботу, яка нині проводиться працівниками цього комунального підприємства, а також про заходи, вжиті з метою залучення жителів багатоквартирних будинків до самоорганізації – створення ОСББ.

          Керівник загального відділу Тамара Берегуленко нагадала присутнім про своєчасність подання до 1 квітня 2019 року декларації про доходи за 2018 рік, а заступник міського голови Алла Жовтило – про те, що 14 лютого о 13.00 відбудеться лютневе засідання виконавчого комітету Маловисківської міської ради, а о 14.30 – громадське обговорення стосовно пропозицій по перейменуванню Кіровоградської області.

           Наостанок міський голова Юрій Гульдас подякував старостам, на територіях, в  яких відбулися зустрічі посадових осіб міської ради з мешканцями населених пунктів старостатів, за належне інформування, підготовку і проведення зустрічей з громадою, а також нагадав про звернення  громадян, які мають бути виконані, або на які мають бути підготовлені та надані заявникам відповіді.

         

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Лютий 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Останні Новини