26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 09 грудня 2019

          9 грудня 2019 року в сесійній залі Маловисківської міської ради відбувся  захід «Бюджетний процес для молоді», організований виконавчим комітетом Маловисківської міської ради.

          У заході взяли участь учні старших класів загальноосвітніх закладів Маловисківської  громади, які виявили зацікавленість  до  бюджетного  процесу  та формуванню бюджету.

          У ході зустрічі старшокласники мали можливість  поспілкуватися  на терму бюджетування з головою громади Юрієм Гульдасом. Очільник громади розповів молодим мешканцям громади про те, які принципи закладаються у механізм формування місцевого бюджету. Також Юрій Леонідович закликав молодь бути активними та не відсторонюватися від життя громади, так як громада на сьогодні є партнером місцевої влади для досягнення поставлених цілей місцевого розвитку.

          Захід відбувся за участі тренера Програми  «ДОБРЕ» Артура Чемириса, який на конкретних прикладах продемонстрував інструменти участі громади у процесі бюджетування..

          Під час зустрічі  Артур Чемерис  запропонував молодим мешканцям громади сформулювати  свої потреби, з якими вони хотіли б  звернулися до місцевої влади про їх  розв’язання. Було названо такі питання важливі для молоді громади, як влаштування молодіжних просторів, розбудова спортивної інфраструктури – бігових доріжок, басейну, відкриття дитячого кафе, створення у навчальних закладах кімнат для відпочинку учнів. Артур Чемерис запропонував спробувати молодим людям свої ідеї втілити у підготовці проектів місцевого розвитку та подати  їх  на конкурс Маловисківської міської ради «Майбутнє громади у наших руках», який проводиться у Маловисківській громаді з 2016 року, як бюджет участі.

          Також учасники змогли ознайомитися з основними джерелами наповнення бюджету міської ради в 2019 році та основними напрямками фінансування за галузями.

          Захід проведено  з метою забезпечення прозорості та доступності бюджетного процесу.

Опубліковано в Новини

          В рамках підготовки до 61-ї сесії Маловисківської міської ради, 9 грудня 2019 року в сесійній залі міськради під головуванням голови постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи Олексія Кирсті відбулося засідання, в якому взяли участь депутати міськради Володимир Діордіца, Роман Разілевич та Володимир Лисенко. В ході роботи було обговорено ряд питань, які винесено на розгляд чергової 61-ї сесії міської ради, пленарне засідання якої заплановано провести 12 грудня.

Опубліковано в Новини

          10 грудня 2019 року о 13.00 відбудеться засідання постійної комісії Маловисківської міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку. Запрошуються депутати Маловисківської міської ради.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Грудень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Останні Новини