26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 05 грудня 2019

          Виконавчий комітет Маловисківської міської ради щиро та сердечно вітає вас зі святом - Днем Збройних Сил України! Саме у цей, складний для нашої країни час, ми усвідомили, що сильна держава починається із сильного війська.

           Це загальнонаціональне свято в нашій державі, адже українці згуртувалися і довели, що весь народ може стати на оборону своєї країни, і кожен громадянин, незалежно від віку, може долучитися до захисту України в різних своїх можливостях, методах та допомозі. Це свято, яке увібрало в себе багаті і славні військові традиції, уособлює мужність і героїзм  визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

          Тож вітаючи зі святом, щиро зичимо всім козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Міцного здоров'я всім, добра, щастя та мирного неба над Україною!

          Слава Україні! Героям Слава!

З повагою

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Опубліковано в Новини

          9 грудня 2019 року о 13.00 в сесійній залі Маловисківської міської ради відбудеться захід «Бюджетний процес для молоді», який організовано виконавчим комітетом Маловисківської міської ради за участі тренера програми  «ДОБРЕ» Артура Чемириса. На захід запрошуються учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладів громади. Під час заходу планується розповісти про процес та особливості формування  проекту бюджету міської ради ОТГ на 2020 рік, а також – обговорення напрямів фінансування цілей, актуальних для молоді. Захід проводиться з метою забезпечення прозорості та доступності бюджетного процесу.

Опубліковано в Новини

          5 грудня 2019 року в сесійній залі міської ради відбулось  засідання робочої групи  з питань формування проекту бюджету Маловисківської міської ради об’єднаної територіальної  громади  на 2020 рік.

          Робоча група, створена відповідно до  розпорядження Маловисківського міського голови від 11 листопада  2019 року №91/а/1 «Про утворення робочої  з питань формування  проекту  бюджету на 2020 рік» працювала  майже в повному складі. Обговорення тривало понад дві години.

          Проект бюджету міської ради об’єднаної територіальної громади презентувала завідувач сектору фінансів Лариса Похила. (Проект бюджету Маловисківської міської ради можна переглянути тут). За результатами розгляду на засіданні робочої групи проект  бюджету міської ради ОТГ на 2020 рік схвалено в цілому. Окремі пропозиції біло зафіксовано та буде враховано в ході підготовки  проекту бюджету на 2020 рік міської ради ОТГ до розгляду на засіданні виконавчого комітету та пленарного засідання сесії  міської ради.

          В роботі заходу взяли участь представники громади, депутати міської ради, представники громадських організацій, приватні підприємці. Мешканець Малої Виски Віталій Бур’ян  висловив свої пропозиції  щодо видатків, передбачених  в проекті міського бюджету на 2020 рік, на освітню галузь. Валерій Артишко висловив власне бачення підтримки закладів освіти в сільських населених пунктах. Вячеслав Коркач вніс пропозиції щодо наповнення міського бюджету ОТГ податками. Мешканці Тетяна Похильчук та Василь Ценцура піднімали питання про роботу очисних споруд та поточного ремонту доріг в районі Костянтинівки.  На їх запитання та пропозиції  відповідали посадові особи міської ради, присутні на засіданні робочої групи: заступники міського голови, секретар міської ради, старости, керівники структурних підрозділів та керівники комунальних підприємств.

          Виконавчий комітет міської ради ОТГ висловлює вдячність небайдужим  мешканцям за активну участь в обговоренні проекту бюджету ОТГ на 2020 рік та конструктивні пропозиції  щодо подальшого розвитку громади.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Грудень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Останні Новини