26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 13 грудня 2019

          12 грудня 2019 року в сесійній залі Маловисківської міської ради під головуванням міського голови Юрія Гульдаса відбулося пленарне засідання чергової 61-ї сесії Маловисківської міської ради. На порядок денний засідання виносилося (разом із земельним блоком) 67 питань. Відтак, пленарне засідання разом з перервою тривало близько трьох годин.

          Починаючи роботу, міський голова Юрій Гульдас представив присутнім нового голову міської ветеранської організації, учасника бойових дій на території інших держав Станіслава Миколайовича Пуцика.

          Далі, затвердивши порядок денний та регламент роботи, депутати заслухали інформацію працівників міськради, освітян і комунальників та, отримавши відповіді на питання, затвердили Комплексну Програму розвитку освіти на 2020 рік, програми розвитку комунальних підприємств «Мала Виска Водоканал» та «Мала Виска МКП» на 2020 рік, Програму розвитку місцевого самоврядування та сприяння відкритості і прозорості діяльності органів місцевого самоврядування Маловисківської ОТГ на наступний рік, Програму соціально-економічного розвитку  Маловисківської міської ради на 2020 рік.

          Активно і детально обговоривши проект міського бюджету на 2020 рік депутати більшістю голосів затвердили головний кошторис Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади. Тож, у наступному році доходи і видатки міського бюджету заплановані на рівні 91023,8 тис. грн. - в межах цих коштів в 2020 році й працюватимуть всі галузі Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади. В обговоренні бюджету взяли участь як депутати Маловисківської міської ради, так і жителі міста.

          Після розгляду блоку земельних питань, депутати внесли до Переліку проектів, які будуть реалізовані наступного року, проект реконструкції міського стадіону (кошти для цього мають надійти з державного бюджету) та затвердили суму співфінансування в розмірі 500 тис. грн. Загальна ж сума проекту – п’ять мільйонів гривень, з яких – 4,5 млн. грн. – гроші державного бюджету.

          По закінченні пленарного засідання сесії член ради старійшин Павло Броченко звернувся до керівництва та комунальників громади з проханням відремонтувати ділянку вулиці Професійна від вул. Шевченка до в’їзду на міський ринок. За словами керівника КП «Мала Виска МКП» депутата міської ради Володимира Лисенка це буде зроблено, як тільки дозволять погодні умови.

          Пленарне засідання 61-ї сесії Маловисківської міської ради, як і зазвичай, транслювалося он-лайн як на офіційному сайті міськради, так і на LED-екрані, встановленому на центральній площі міста завдяки Програмі ДОБРЕ. Відтак, всі бажаючі городяни та гості громади могли спостерігати за перебігом подій у сесійній залі Маловисківської міської ради.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Грудень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Останні Новини