26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 08 листопада 2019

          Виконавчий комітет Маловисківської міської ради щиро та сердечно вітає вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

          Ми високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток культури Маловисківської об’єднаної територіальної громади. Без вашої ініціативності і творчої думки неможливі добрі зміни у нашому суспільному житті.

          Ви допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, відкриваєте чисте живе джерело української культури. Жодне свято не проходить без вашої активної участі та кропіткої праці.

          Висловлюємо глибоку подяку всім працівникам культури та аматорам народного мистецтва за самовіддану, подвижницьку працю.

          Творчих вам здобутків, миру, міцного здоров’я, любові і злагоди, втілення найяскравіших творчих ідей, натхнення та процвітання у такій необхідній справі на благо духовного збагачення жителів нашої громади і держави в цілому.

З повагою

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Опубліковано в Новини

          З метою реалізації компоненту «удосконалення послуг» в межах проектних завдань програми USAID DOBRE, в межах Програми соціально-економічного розвитку на 2019 рік та на наступні періоди та відповідно до Стратегії розвитку Маловисківської міської ОТГ, на пленарному засіданні 59-ї сесії Маловисківської міської ради, яке відбулося 8 листопада 2019 року, депутати міськради затвердили План удосконалення послуги  утримання, ремонт доріг  в межах компетенції ОТГ Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 - 2023 роки.

          Проектом передбачено придбання спецтехніки – дорожнього ремонтера для проведення ямкового ремонту доріг комунальному підприємству «Мала Виска МКП». З презентацією проекту можна ознайомитися тут.

Опубліковано в Новини

          8 листопада 2019 року під головуванням Маловисківського міського голови Юрія Гульдаса відбулося пленарне засідання 59-ї сесії Маловисківської міської ради.

          Перед початком роботи перед депутатами виступив начальник Маловисківського райвідділу поліції підполковник Сергій Котига, який окреслив пріоритети та напрямки роботи очолюваного ним підрозділу, а також закликав до співпраці в питаннях фінансування заходів щодо підтримання порядку та громадської безпеки на території Маловисківської ОТГ.

          Депутати заслухали звіт про виконання міського бюджету за ІІІ квартал  2019 року та внесли зміни до рішення від 18 грудня  2018 року № 1297 «Про міський бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік», затвердили План удосконалення послуги  утримання, ремонт доріг  в межах компетенції ОТГ Маловисківської міської  об’єднаної територіальної громади  на  2019- 2023 роки, Комунікаційну стратегію Маловисківської об’єднаної територіальної громади, розглянули блок земельних питань.

Опубліковано в Новини

          7 листопада в приміщенні актової зали Маловисківської дитячої школи мистецтв відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Привітати міських культармійців приїхало чимало гостей та зійшлися багато друзів. Так розпочав вітальну програму відомий на території нашої ОТГ та за її межами учасник проекту Х-ФАКТОР Ігор Ілючек. Далі її продовжила начальник відділу культури та туризму Юлія Рижикова, віртуоз гри на гітарі Сергій Чорноіван, талановитий та знаний по всій Україні артист і ведучий розважальних заходів Євген Жердій, викладачі музики Олена Гершкул та Іванна Тихончук, учасники аматорського хореографічного колективу Великовисківського СБК «Сюрприз» (керівник Світлана Секмедин) та  художньої самодіяльності місцевих навчальних закладів та інші.    Загалом же концертна програма була блискуче підготовлена і проведена учасниками молодіжної студії «Респект» (керівник Аня Попова).

          На захід були запрошені працівники та ветерани міської галузі культури, керівники навчальних закладів, громадськість міста. Привітати культармійців громади завітали Маловисківський міський голова Юрій Гульдас, керуюча справами виконкому міськради Людмила Линник, начальник загального відділу Тамара Берегуленко.

          А на останок на сцені сталося дещо неочікуване і, не за сценарієм, але дуже миле і зворушливе, - звукооператор відділу культури та туризму Валентин Федоров зробив пропозицію своїй дівчині Альоні, що в багатьох присутніх викликало на очах сльози радості за молодят.

          А завершився захід, як і зазвичай, спільною загальною світлиною на згадку про професійне свято працівників культури 2019 року.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Листопад 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Останні Новини