26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 08 січня 2019

           8 січня ц.р. в міській раді відбулося засідання постійної депутатської комісії із земельних питань. Було розглянуто проекти рішень земельних питань, які будуть внесені на розгляд чергової 50-ї сесії міської ради. Проведення пленарного засідання сесії планується на кінець січня (орієнтовно, на 31 січня). На засіданні комісії були присутні чотири з п’яти членів комісії. Комісія працювала під керівництвом голови постійної комісії Олексія Кирсті.

Опубліковано в Новини

          У вівторок 8 січня 2019 року традиційна нарада при Маловисківському міському голові розпочалася з привітань очільника Маловисківської об’єднаної територіальної громади Юрія Гульдаса з минувшими Різдвяними святами та отриманням Україною томосу та створення української помісної церкви, як атрибуту незалежності Української  держави.

          Оскільки надзвичайних подій на території населених пунктів громади за вихідні та святкові дні не трапилося, перейшли до комунальних питань, а саме забезпечення водопостачання та водовідведення жителів громади, посипання слизьких ділянок вулиць та тротуарів посипковою сумішшю тощо. Крім того, міський голова наголосив на необхідності форсування робіт по водогону на Костянтинівці та очисних спорудах житлового масиву колишнього спиртового заводу. А керівникові КП «Мала Виска МКП» В.Лисенку Ю. Гульдас зауважив на підготовці снігоочисної техніки, адже за прогнозом погода може підкинути комунальникам неприємний сюрприз у вигляді снігопаду та ожеледиці. Нагальним питанням для комунальної служби нині є й випилювання по населених пунктах громади аварійно небезпечних дерев…

          В загальноосвітніх закладах громади в учнів нині тривають зимові канікули, а в педагогічних працівників – навчально-методична робота. Крім цього, в міській ЗШ №4 продовжуються ремонтні роботи – ліквідація наслідків пожежі, яка сталася в кінці грудня. А в Маловисківській гімназії проводився ремонт мережі опалення.

         У п’ятницю 4 січня в міському дитсадку «Ромашка» було встановлено і введено в дію опалювальний котел. Нині, за словами завідуючої ДНЗ Ольги Капустері, в дитсадку вже тепло і з 8 січня відновлено роботу в звичному режимі.

         Працівникам відділу культури та туризму виконкому міськради Ю. Гульдас наголосив на необхідності подальшої «розкрутки» туристичного кластеру, зокрема заходів у маєтку Кудашевих, адже туризм – це перспектива розвитку нашої громади, бо для цього є відповідний історичний потенціал.

         А земля – це одне з основних джерел надходжень громади. Але при умові, що за її використання платять всі, хто нею користується. Тож відповідно до ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» відділу земельних відносин виконкому міськради спільно з сільськими старостами розібратися по ділянках, на яких знаходяться господарчі двори, технологічні дороги, лісосмуги, а також по невитребуваних земельних паях.

           За результатами наради посадовим особам було надано відповідні доручення…  

Опубліковано в Новини

          З метою виконання Указу Президента України від 6.12.2018р. №412/2018 «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформи із децентралізації», 10 січня 2019 року о 10.00 в приміщенні Маловисківської міської ради відбудеться засідання робочої групи з підготовки Плану перспективного розвитку Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки.

Леся ПОСТОЛЮК,

голова робочої групи

Розпорядження про склад робочої групи додається

 
Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Січень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Останні Новини