26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 02 січня 2019

          Традиційна нарада при Маловисківському міському голові, яка відбулася у середу 2 січня 2019 року, розпочалася з привітання усіх присутніх на цій нараді  очільником Маловисківської об’єднаної територіальної громади Юрієм Гульдасом з Новим 2019 роком та побажання всім міцного здоров’я, успіхів у роботі та благополуччя у родинах.

               Далі мова йшла про роботу водоканалівців у святкові дні та відновлення ними водопостачання на проблемних ділянках мереж.

 Крім того, міський голова наголосив керівництву КП «Мала Виска Водоканал» на необхідності вдосконалення послуг щодо вивезення твердих побутових відходів (зокрема про контейнерне збирання ТПВ).

            Що стосується роботи КП «Мала Виска МКП» - було сплановано роботу на найближчий час по населених пунктах громади (зокрема пониження крон старих дерев у Паліївці для безпеки руху, встановлення ліхтарів вуличного освітлення на сонячних батареях відповідно до плану освітлення  тощо).

          Втім, чи не найважливішим питанням наради було забезпечення дотримання правил пожежної безпеки у всіх навчальних закладах громади – міський голова заслухав інформацію про це від керівника кожного закладу освіти особисто та наголосив на важливості цього питання, зважаючи на причину пожежі в одній з міських шкіл.

          Секретар міської ради Леся Постолюк поінформувала присутніх про візит   29 грудня журналістів Українського радіо, які завітали для підготовки матеріалу про Маловисківську об’єднану територіальну громаду. А ще – про проект Програми ДОБРЕ для молоді  «Ти - посадовець» та участі в ньому всіх бажаючих віком від 18 до 35 років. Програма «Ти - посадовець» розрахована на молодих людей, які перспективи свого майбутнього пов’язують з органи влади – виконавчої та місцевого самоврядування  (умови проекту викладені на сайті Маловисківської міської ради).

         За результатами наради керівникам було надано не лише інформацію, а й відповідні доручення…

Опубліковано в Новини

           Новорічні та Різдвяні свята найочікуваніші для всіх нас. Адже Новий рік завжди несе з собою очікування на нові кращі зміни, а Різдво Христове дарує ніжне тепло любові і надії, вселяє віру в перемогу Добра над Злом...

            Дотримуючись багаторічних традицій, в переддень Нового 2019 року, колектив Маловисківської міської ради привітали з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами кілька колективів. Першим 27 грудня завітав до міськради з вітаннями та колядками творчий колектив людей поважного віку «Зорі над Виссю» (керівник Микола Жигалов). А наступного дня перед початком пленарного засідання 49-ї сесії міської ради присутніх депутатів та працівників міськради привітали колектив та вихованці Маловисківської дитячої школи мистецтв (керівник Леся Король), а по обіді – колектив відділу культури та туризму виконавчого комітету Маловисківської міської ради (начальник Юлія Рижикова) та працівники клубних установ громади.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Січень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Останні Новини