26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 05 квітня 2018

   З  2 квітня  у населених пунктах Маловисківської громади розпочалося  прибирання територій.  Як ведеться, такі заходи проводяться у плані щорічного місячника з благоустрою. Затяжна зимова погода затримала початок робіт з благоустрою в цьому році. Тому, щоб не вибитися з графіка запланованих  робіт,  в міській раді прийняли рішення в передсвяткові дні до свята Великодня мобілізувати зусилля усіх працівників міської ради та комунальних підприємств для наведення ладу.  В старостинських округах та в центрі громади Малій Висці активно проводиться робота з приведення до порядку вулиць, парків, зелених зон, територій пам’ятників, кладовищ.

6 квітня – загально громадський суботник. Цього дня спільними зусиллями маємо завершити прибирання  на територіях населених пунктів, щоб свято Великодня, як зазвичай, зустріти у чистому спільному домі – нашій Маловисківській громаді.

Опубліковано в Новини

    3 – 4 квітня  ц.р.  на базі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості відбулася І сесія ХІІ скликання Кіровоградського обласного парламенту дітей (ОПД). У ній взяли участь 75 депутатів із 31-го осередку дитячого самоврядування. Від Маловисківського міського парламенту дітей делегатами були: Юлія Залєсна – голова Маловисківського міського парламенту дітей, Голуб Дмитро – заступник голови ММПД, Бєлова Анастасія – секретар ММПД.

Під час засідання сесії обласного парламенту юні депутати прозвітували про виконання рішень попередньої сесії та про роботу обласного парламенту дітей в міжсесійний період, розповіли про участь представників ОПД у Національній дитячій раді, а також прийняли резолюцію регіональної Інтернет-конференції. Також у ході сесії координатор обласного парламенту дітей  Катерина Хлєбнікова оголосила рейтинг діяльності органів дитячого самоврядування в обласному парламенті дітей. За підсумками цього рейтингу директор Кіровоградського обласного ЦДЮТ Ганна Суркова нагородила дипломами кращі міські та районні парламенти дітей. Приємно, що і Маловисківський міський парламент  дітей теж займає лідируючі позиції і був нагороджений дипломом за активну громадянську позицію, вагомий внесок у розвиток учнівського парламентаризму та високі досягнення в рейтинговій системі діяльності Кіровоградського обласного парламенту дітей.  

Після пленарного засідання у приміщенні  Кіровоградського обласного ЦДЮТ юні парламентарі навчалися в «Школі дебатів» вмінню грамотно та  аргументовано відстоювати свою думку.

Другий сесійний день розпочався із зустрічі депутатів ОПД із Оксаною Білобровою – начальником відділу по зв’язках з громадськістю управління патрульної поліції в Кіровоградській області. Вона розповіла про специфіку роботи основних структурних підрозділів поліції, пояснила дітям їх права та обов’язки, а також відповіла на багато питань, які цікавили представників ОПД. Після цього депутати працювали у семи профільних комісіях, плануючи свою роботу на наступний міжсесійний період.

І сесія ХІІ скликання Кіровоградського обласного парламенту дітей завершилася прийняттям депутатами рішення, в якому вони визначили головні напрямки своєї роботи у міжсесійний період.

 

Вікторія Румянцева,

координатор Маловисківського міського парламенту дітей,

методист ДЮЦ «Вись»

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Квітень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Останні Новини