26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 02 квітня 2018

Виконавчий комітет Маловисківської міської ради повідомляє, що розпочато громадське обговорення містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки, розташованої в адміністративних межах Маловисківської міської ради, вул. Велігіна, 165, Маловисківського району, Кіровоградської області (за межами населеного пункту) для реконструкції та встановлення газового модулю на території існуючої АЗС».

     Ознайомитися з інформацією по розробці містобудівної документації можна у відділі житлово-комунального господарства Маловисківської міської ради, 2 поверх приміщення міськради, вул. Спортивна 6, м. Мала Виска, тел. 5-14-54. Контактна особа - Пісний Сергій  Анатолійович. 

 

Опубліковано в Новини

    Відповідно  до  ст.34 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»  до відання виконавчих органів  об’єднаних територіальних громад  належить здійснення на відповідних  підвідомчих  територіях  контролю  за  додержанням законодавства про працю та зайнятість населення у порядку, встановленому законодавством , а також  накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення у порядку, встановленому законодавством.  {Статтю 34 доповнено частиною третьою згідно із Законом № 1774-VIII від 06.12.2016 }.

З метою реалізації зазначеного повноваження Маловисківською міською радою  в грудні 2017 року    створено структурний підрозділ, до якого   введено посаду спеціаліста з повноваженнями інспектора праці.

На даний час спеціаліст на конкурсній основі вже призначений  та  проходить навчання з підвищення кваліфікації , та незабаром приступить до виконання своїх повноважень -  здійснюватиме перевірки на території, підпорядкованій Маловисківській міській раді.

Про це повідомив депутатів міський голова Гульдас Юрій Леонідович депутатів та запрошених на пленарному засідання 36-ї чергової сесії міської ради, яка відбулася 29 березня ц.р.

Міський голова попередив, що перевірки  інспектором праці  будуть проводитися  систематично та неупереджено. Такий підхід до здійснення повноважень, крім контролю з дотримання законодавства про працю, має стати поштовхом для мешканців громади легалізувати власні доходи та сплачувати податки.  Гульдас Ю.Л.  зауважив, що сплата податків це обов’язок кожного громадянина України,  але дотримання  даного обов’язку має велике  значення на місцевому рівні, бо бюджет громади формується саме завдяки доходів та зборів.

Депутати міської ради підтримали позицію міського голови, зауваживши, що громада буде розвиватися успішно за умови, якщо її мешканців  будуть  доброчесними  та свідомими  платниками  податків .

Опубліковано в Новини

29 березня ц.р.  адміністрація Маловисківської ЗШ №4  (в.о. директора Коваленко І.Б.) направила  заявку  на  отримання грантової  допомоги по проектах людської безпекипрограми  «Кусаноне».

«Кусаноне» - запропонована Урядом Японії програма фінансової допомоги для проектів розвитку,   призначається для задоволення різноманітних потреб країн, що перебувають у стані розвитку.

За програмою Кусаноне безвідплатна фінансова допомога надається неурядовим організаціям, лікарням, початковим школам, науково - дослідним  інститутам та іншим неприбутковим організаціям з метою надання допомоги задля здійснення проектів розвитку цих організацій.

Назва проекту, поданого адміністрацією Маловисківської ЗШ №4  на конкурс   «Кусаноне»- «Одностадійний проект на капітальний ремонт даху Маловисківської ЗШ № 4 І-ІІІ ступенів в м. Мала Виска, Маловисківського району Кіровоградської області по вул. Європейська (40роківЖовтня), 17 (заміна покрівлі, утеплення перекриття)».  

Адміністрація закладу постійно працює над питанням залучення позабюджетних коштів для розвитку закладів.

Міський голова Ю.Л.Гульдас неодноразово  наголошував під час нарад над важливістю проектної діяльності в усіх галузях. Зі слів міського голови,  досвід сусідньої держави Польщі, свідчить про те, що позабюджетні грантові кошти є значним чинником розвитку територій, і ми не маємо права ним нехтувати. Проектна діяльність має стати одним з головних напрямків управлінської  діяльності  керівників бюджетних установ міської ради Маловисківської громади.

Опубліковано в Новини

Початок квітня місяця – місяця благоустрою населених пунктів,  співпав з початком робочого тижня, тож на нараді Маловисківський  міський  голова Гульдас Ю.Л.   наголошував на завданнях, які мають бути виконані  згідно  Плану місячника з благоустрою Маловисківської міської ради.

По – перше, необхідно приділити увагу прилеглим територіям до  приміщень  установ, закладів та підприємств, навести біля них лад та порядок.

По–друге, невідкладно  провести роботи з ліквідації стихійних сміттєзвалищ  в населених пунктах, які  утворили несвідомі  мешканці,   та упорядкування міського полігону ТПВ.

 І, звичайно,  генерального  прибирання чекають міський парк, сквери, зелені зони, території біля пам’ятників та пам’ятних знаків, та  міські і сільські кладовища.  Щороку така  робота у Маловисківській громаді  проводиться організовано та злагоджено. Забезпечує організацію робіт виконком міської ради та комунальне підприємства «Мала Виска МКП», директор Лисенко В.П.  В старостинських округах організацію   робіт  з благоустрою покладено на старост. Відповідальність за проведення  благоустрою на території громади покладено на першого заступника міського голови Бакалінського  О.М.

Загальногромадський «суботник», як повідомив під час наради  Бакалінський О.М., заплановано на  6 квітня ц.р. . Тож, усім керівникам необхідно організувати прибирання закріплених за трудовими колективами територій, у разі потреби – звернутися до КП «Мала Виска МКП» про технічну допомогу.

Міський голова наголосив, що прибирання має бути закінчено напередодні  Православного свята  Воскресіння Господнього, щоб мешканці усієї громади зустріли найбільше  Православне свято  з  миром  у  душі, у чистій  власній  оселі та в  упорядкованому спільному  домі – Маловисківській  громаді.

Крім питання благоустрою, міський голова Гульдас Ю.Л. наголосив на необхідності проведення на території громади рейдів – перевірок місць  масового збору молоді.

Такі перевірки мають на меті  виявити тих неповнолітніх осіб, які   у нічний час перебувають за межами власної оселі без нагляду батьків, що може  спровокувати вживання алкоголю, наркотичних речовин та порушення громадського порядку.  Міський голова закликав керівників  загальноосвітніх  навчальних  закладів  взяти  участь  у рейдах – перевірках, які будуть організовані у найближчий час,  та зробити висновки за  їх результатами  про  організацію дозвілля шкільної молоді громади. Відповідальність за організацію та проведення рейдів – перевірок покладено на начальника служби у справах сім’ї та дітей Захватихату П.В.

Вже стало постійною практикою звітування на апаратних нарадах працівників міської ради про відрядження, в яких ви побували. У ході звітів повідомляється,  чого вони навчилися   та що можна започаткувати у громаді задля покращення  роботи міської ради.

У понеділок 6 квітня ц.р. звітували секретар міської ради Постолюк Л.А., яка з 26 -28 березня  перебувала на навчанні  в рамках «Академії Лідерства», започаткованої програмою «ДОБРЕ», заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів  ради Жовтило А.В.  перебувала  29  березня в Біляївській об’єднаній територіальній громаді Одеської області, семінар  організований  Кіровоградським  регіональним відділенням  Асоціації міст України, в рамках програми «Маршрути успіхів» (проект “Пульс“ ), та начальник відділу освіти, молоді та спорту виконкому міської ради Шпак А.В., яка відвідала 47-й обласний Зліт молодих учителів. Представляла Маловисківську  громаду у якості конкурсанту  молодий педагог Маловисківської ЗШ №3 Яна Сільман, яка зайняла на конкурсі молодих педагогів  в загальному заліку ІІІ місце. Вітаємо нашу Яну з перемогою, та бажаємо їй наснаги  у роботі та нових педагогічних  досягнень!

Директор Маловисківського ДЮЦу Кузьмич В.П. повідомив присутніх, що  минулого тижня відвідав семінар  з організації  роботи галузі позашкільної освіти  у м.Знам»янці.  Наступний обласний семінар  департамент освіти та науки ОДА  планує  провести на базі Маловисківської  громади.  Тож, як зазначив директор позашкільного закладу,  Маловисківська громада готова до прийому гостей, тому що  завдяки   підтримки   міського  голови Ю.Л.Гульдаса   та депутатського корпусу  міською радою  проведено видатки, необхідні для розвитку позашкільної освіти. Учні  сьогодні  мають можливість отримати  якісні освітні послуги з позашкільної освіти в гуртках та секціях  ДЮЦу «Вись», і ми маємо позитивні результати.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Квітень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Останні Новини