26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 27 квітня 2018

     25 квітня ц.р. в  Маловисківській міській раді відбулася  презентація результатів проведення  дослідження умов життя та якості громадських послуг, що проводилася у формі анонімного анкетування мешканців громади.

Анкетування проводилося на території міської ради в квітні ц.р., тому, мабуть, багато хто з мешканців  зустрічався з анкетерами та відповідав на їх запитання. Визначення тих, хто буде опитаний для дослідження,  проводилося автоматизованою системою, без втручання людей. Тобто, програма сама обирала тих, хто має бути опитаним,  з адресної книги населених пунктів Маловисківської громади. Організацією дослідження у Маловисківській  громаді  займалася  польсько-українська команда фахівців Фонду Розвитку Місцевої Демократії:

Анкетування проводили волонтери, що були організовані громадською організацією «Фонд розвитку ініціативи громади» (голова Жовтило Л.Б.).

Презентували  результати опитування,  яке було проведено серед мешканців усіх населених пунктів Маловисківської громади,  експерти Програми ДОБРЕ  Войцех Одзімек та Назар Глинський.

Дослідження, проведене за результатами анкетування мешканців громади,   допомогло  ознайомитись з поглядами та думками жителів громадищодо якості надання послуг, які надаються Маловисківською міською радою. Отримана в такий спосіб інформація дозволить  місцевій владі  вдосконалити   послуги  та  сприяти  кращому  плануванню розвитку  підпорядкованої території. 

Дослідження Фонду було зосереджено на оцінці конкретних послуг, місцевій інфраструктурі, економіці, соціальному розвитку, стані природного середовища, а також загальній оцінці якості життя у Маловисківській   громаді.

Завдяки такому підходу   визначено  найбільш важливі, на думку жителів, проблеми громади та отримано дані  про думку  мешканців щодо напрямків розвитку громади та їх  пропозиції керівництву громади щодо діяльності Маловисківської міської ради.

З результатами  дослідження умов  якості життя та якості громадських послуг можна ознайомитися за посиланням 

 

 

Леся Постолюк,

секретар міської ради

Опубліковано в Новини

    З метою соціального захисту дітей та врегулювання окремих проблемних питань  26 квітня 2018 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини (далі Комісія) виконавчого комітету Маловисківської міської ради.

На порядок денний засідання комісії було винесено 18 питань, з яких 4  -  про неналежне виконання батьками батьківських обов’язків по відношенню до своїх дітей; 14 питань -  про взяття сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах під соціальний супровід.

В ході розгляду питань щодо виконання батьківських обов’язків по кожному з них було заслухано батьків, які надавали особисті пояснення на питання Комісії відносно виховання, розвитку дітей та створення умов за місцем проживання.

По результатам розгляду питань винесених на Комісію складено відповідні висновки та винесено попередження батькам за ухилення від виконання батьківських обов’язків по відношенню до дітей, а саме невиконання п. 2 ст. 150, ст. 180 Сімейного Кодексу України.

Окрім цього, 14 сімей, як перебувають на обліку служби у справах сім’ї та дітей виконавчого комітету міської ради, як такі, що опинились у складних життєвих обставинах взято під соціальний супровід із подальшим наданням їм соціальних послуг.

 

 

Павло Захватихата,

начальник служби у справах сім’ї та дітей

виконкому міської ради

 

Опубліковано в Новини

Бажаючих, ознайомитися з основними  складовими  проекту «МІНЯЮ УЧНЯ », який розпочався з 23 квітня ц.р. в  школах громади, запрошуємо ознайомитися з презентацією  за посиланням

Опубліковано в Новини

   На  засіданні  організаційного  комітету  міської  ради,  що  відбувся  26 квітня  за  участю  міського  голови  Ю.Гульдаса, розглядалось  питання   щодо  відзначення  у  громаді   Дня  пам’яті  та примирення  та  73-ї річниці  перемоги над  нацизмом  у  Другій світовій  війні. Начальник  відділу  культури  та  туризму  Ю.Рижикова  ознайомила  присутніх  з  планом  заходів. Після  обговорення  визначено  заходи,  що  будуть  проведені  на  території  громади:

8 травня  -   автопробіг  по  території  громади

Виїзд  з  м.Мала  Виска  від  Будинку  дитячої  та  юнацької  творчості  до с. Первомайське – 08.15

Початок  мітингу   у   с. Первомайське – 09.00

Виїзд  з с. Первомайське   до с. Краснопілка – 09.50

Початок  мітингу  у   с. Краснопілка – 10.30

Виїзд  з с.Краснопілка до с. Паліївка  - 11.20

Початок  заходу   у   с.Паліївка – 12.00

Виїзд з с. Паліївка до с. Олександрівка – 12.50

Початок мітингу   у   с. Олександрівка  - 13.30

Виїзд з  с. Олександрівка до м. Мала Виска - 14.30

9 травня:

 - 09.45.-урочиста хода та покладання квітів до пам’ятника Братської могили загиблим воїнам,  вул.Центральна, м.Мала Виска;

10.00. – мітингз нагоди перемогинад нацизмом у ІІ світовій війні  -місце проведення – площа біля пам’ятника Братськамогилазагиблим воїнам,  вул.Центральна, м.Мала Виска;

11.00. – святковий концерт « Вони  заповіли  нам  жити»,  місце проведення : центральна алея у міському парку,  вул.Центральна, м.Мала Виска; 

20.00. – Марш  миру «Єднання поколінь» - урочиста хода від пам’ятника Небесній Сотні  до пам’ятника Братської могили загиблим воїнам, вул.Центральна, м.Мала Виска;

20.15. – вечірня концертна програма «Вічний вогонь пам’яті»,  місце проведення – площа біля пам’ятника Братської могили загиблим воїнам,  вул.Центральна, м.Мала Виска.

Також  урочисті  заходи 9 травня 2017 року відбудуться у сільських населених пунктах:

с.Олександрівка :9.00. – мітинг, місце проведення – біля Пам’ятника загиблим воїнам;

с.Первомайське:09.00.- мітинг, місце проведення – біля Пам’ятника загиблим воїнам;

с.Паліївка:10.00.- мітинг, місце проведення -  біля Пам’ятника загиблим воїнам;

с. Краснопілка: 09.00 – мітинг, місце проведення -  біля пам’ятника  Матері;

с. Вишневе: привітання учасників   війни  за  місцем  проживання.

Запрошуємо маловищан, мешканців громади  та гостей міста прийняти участь у організованих заходах, організованих виконкомом  Маловисківської міської  ради.

 

 

Підготувала матеріал

Тетяна Агаркова,

методист відділу культури

та туризму виконкому міської ради

 

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Квітень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Останні Новини