26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 24 квітня 2018

З метою підготовки до чергової тридцять сьомої  сесії міської ради, яка відбудеться  27 квітня  2018 року,  планується проведення засідання постійних комісій:

№з/п

Назва постійної комісії

Дата проведення засідання

Початок роботи

Запрошені

 

Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

Кирстя Олексій Леонідович– голова

середа 25.04.2018

10.00.

Бакалінський О.М.

старости сіл (села)

 

 

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності

Бровченко Олександр Дмитрович – голова

середа 25.04.2018

14.00.

Бакалінський О.М.

Барановський О.М.

Шпак А.В.

Аврунов В.А.

 

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики

Ніколенко Олександр Васильович – голова

           

 

четвер 26.04.2018

9.00

Линник Л.І.

Жовтило А.В.

 

спільна  комісія

26.04.2018 року

четвер  

15.00.

проблемні питання порядку денного чергової сесії

 

 Засідання постійних комісій відбудуться у сесійному залі міської ради.  Юрін О.М. – забезпечити відеозапис засідання комісії.

Секретар ради   Л.А.ПОСТОЛЮК

Опубліковано в Новини

    Комісією Управління ДСНС України у Кіровоградській області з 23 по 27 квітня 2018 року буде проведена контрольна перевірка Маловисківського району щодо реалізації заходів державної політики у сфері захисту населення і територій від НС техногенного та природного характеру, цивільного захисту, стану й організації роботи з питань пожежної безпеки, готовності органів управління та сил реагування до дій при загрозі і виникненні НС. Контрольній перевірці підлягають структурні підрозділи райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування району, спеціалізовані служби цивільного захисту району та діяльність аварійно – рятувальної служби у Маловисківському районі.

23 квітня ц.р.було проведено перевірку роботи Маловисківської міської ради з даних питань.  Серйозних недоліків не виявлено. Рекомендації перевіряючих  взято до уваги.

 

Віталій Сливенко,

інспектор з питань цивільного

 захисту виконкому міської ради

 

Опубліковано в Новини

   Понеділкову  нараду 23 квітня 2018 року  провів   перший заступник  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Бакалінський.    Маловисківський міський голова Юрій Гульдас  відбув 23 квітня у відрядження до м. Києва  для участі в третій сесії Академії лідерства для місцевого самоврядування, яка організована у рамках програми ДОБРЕ.

Розпочалася нарада з підсумків місячника з благоустрою.  Директор КП Мала  Виска МКП   В.Лисенко  прозвітував  про проведену роботу з  благоустрою на території громади.  З початку робочого тижня ,  з 23 квітня, комунальне підприємство продовжуватиме роботи з благоустрою  території  та планує розпочати благоустрій пам’ятників та меморіальних знаків у населених пунктах громади. Крім того, обслуговування потребують і прилеглі  до пам’ятників території, які необхідно упорядкувати - висадити на клумбах квіти,  покосити газони, тощо.

У ході наради було розглянуто також  ряд актуальних питань щодо діяльності  комунальних служб. Зокрема,   директор КП «Мала виска Водоканал».  В. Аврунов  доповів про перебої  з водопостачанням,  які спостерігалися  у м. Мала Виска,  протягом минулого тижня з 21 по 22 квітня. Зі слів керівника комунального підприємства причина перебоїв  виникла в зв’язку з поривами  водо мережі  та  збоями в автоматичному обладнанні, яке регулює тиск в мережі. Заступник міського голови  Бакалінський О.М. наголосив на необхідності активізації ремонтних робіт водонапірної башти по вул. Шевченка в м. Мала Виска (на території  Маловисківської ЦРЛ).

Звітували навчальні заклади про проведену напередодні  роботу. В Маловисківській ЗШ №3 незабаром розпочнеться ремонт твердого покриття на пришкільній території – планується замінити зношене асфальтени – бетонне на тротуарну плитку. В навчальних закладах активно продовжується робота з благоустрою.

Активними,  як завжди,  були вихідні дні для учнів навчальних закладів, особливо  для вихованців студії «Тріумф» Маловисківського ДЮЦу (керівник А.Подолян),  які стали переможцями  танцювального конкурс у  в м. Черкасах.  Незважаючи на втому у дорозі, юні вихованці Анни Подолян вкотре довели, що вони кращі у  мистецтві танцю серед багатьох команд та виконавців.

Крім того, в Маловисківській громаді  23 квітня  стартував освітній проект «Міняю  учня»,  про що доповіла начальник відділу освіти, молоді та спорту виконкому міської ради Алла Шпак.  Медіасупровід  проекту здійснюватиме Вікторія Румянцева, методист Маловисківського ДЮЦу «Вись».  Про перебіг проекту мешканці громади  та усі, хто зацікавиться  проектом,  дізнаються від Вікторії та учнів, які опишуть свої враження від навчальних закладів та навчального процесу,  куди вони виявили бажання перейти на навчання терміном на один тиждень. Кожна школа  сьогодні  направила  своїх учнів на навчання в інші заклади та натомість прийняла до себе учнів з інших шкіл.  Враження від  інших  шкіл, вчителів , нові знайомства, можливість порівняти  організацію навчального процесу в різних закладах громади  – мета проекту «Міняю учня», і ми очікуємо  тільки позитивних відгуків від старшокласників,  які погодилися взяти участь у цьому проекті.

Також було розглянуто ряд питань у робочому порядку, що стосуються різних галузей  діяльності міської ради та підпорядкованих структурних підрозділів.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Квітень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Останні Новини