26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 03 грудня 2018

   На апаратних  нарадах при Маловисківському міському голові , які проходять щопонеділка  за участю посадових осіб,  керівників структурних підрозділів міської ради та керівників установ, комунальних підприємств , підводяться підсумки роботи за попередній тиждень та планується робота на наступний. Не винятком стала і апаратна нарада 3 грудня 2018 року.  Міський голова Юрій Гульдас заслухав керівників комунальних підприємств «Мала Виска МКП» та «Мала Виска Водоканал».  Директор «Мала Виска Водоканал» В. Аврунов  доповів про порив труби  в районі  колишнього  цукрового заводу. Порив   водопровідної мережі   стався  у вихідні дні. Ремонтні роботи розпочато оперативно,  повідомив  керівник  підприємства, директор КП.

    Директор КП «Мала Виска МКП»  В.Лисенко  доповів про роботи з розчищення вулиць та громадських місць від снігових заметів, які проходили в т.ч. і у вихідні дні в зв’язку з значними  снігопадами. Також у холодну пору року працівниками КП проводиться видалення сухих та аварійних  дерев на вулицях населених пунктів громади, обрізування крон дерев, які , нависаючи над тротуарами та проїжджою  частиною вулиць,  створюють  небезпеку для мешканців,  так як    стають ламкими,  особливо у зимовий період  року,  під вагою снігу та під поривами  вітру. Тож, будьмо обережними, коли буваємо в зоні насаджень старих  дерев, та вчасно повідомляємо комунальним службам,  у разі виявлення  ситуацій, коли  дерева або їх розлогі крони   створюють  небезпеку для  пішоходів і  водіїв.

  Також детально було заслухано питання про стан  в навчальних закладах громади.  Директори  установ доповіли про температурний режим, організацію харчування  та  про відвідування дітьми  закладів освіти. Шпак А.В. , начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради доповіла про те, що плануються  на поточний тиждень перевірки організації харчування дітей в навчальних закладах.

  В ході апаратної наради міський голова Ю.Гульдас також  дав доручення  відповідальним особам міської ради щодо  проведення обліку  кількості та якості сформованих земельних ділянок,   переданих у комунальну власність Маловисківської ОТГ, які розташовані  за межами населених пунктів, відповідно до рішення міської ради 29.11.2018 року.  Також доручив начальнику земельних відносин міської ради І.Цибульському  підготувати   матеріали  для оприлюднення на сайті міської ради про стан земельних ділянок за межами населених пунктів.

Під час апаратної наради обговорювалися  питання про виділення  з бюджету коштів для    допомоги  військовослужбовцям  та Маловисківському  військовому комісаріату для організації навчання резервістів  та  ін..

Опубліковано в Новини

   3 грудня ц.р. в м. Кропивницький  відбулося засідання Ради регіонального розвитку під головуванням голови Кіровоградської  облдержадміністрації Сергія Кузьменка. У роботі ради взяли участь керівники ОТГ,  районів, міст,  а також очільники медичних, освітніх закладів, керівники управлінь і департаментів ОДА . Всього - понад 700 учасників. Маловисківську міську об’єднану територіальну громаду представляла делегація у складі Юрія Гульдаса, голови Маловисківської ОТГ, Олександра  Бакалінського, першого заступника міського голови,  та Валерія Онипсенка, директора Маловисківської гімназії. 

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Грудень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Останні Новини