26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Вівторок, 24 квітня 2018 05:53

Які питання обговорювалися на щотижневій апаратній нараді в міській раді Маловисківської міської ОТГ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

   Понеділкову  нараду 23 квітня 2018 року  провів   перший заступник  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Бакалінський.    Маловисківський міський голова Юрій Гульдас  відбув 23 квітня у відрядження до м. Києва  для участі в третій сесії Академії лідерства для місцевого самоврядування, яка організована у рамках програми ДОБРЕ.

Розпочалася нарада з підсумків місячника з благоустрою.  Директор КП Мала  Виска МКП   В.Лисенко  прозвітував  про проведену роботу з  благоустрою на території громади.  З початку робочого тижня ,  з 23 квітня, комунальне підприємство продовжуватиме роботи з благоустрою  території  та планує розпочати благоустрій пам’ятників та меморіальних знаків у населених пунктах громади. Крім того, обслуговування потребують і прилеглі  до пам’ятників території, які необхідно упорядкувати - висадити на клумбах квіти,  покосити газони, тощо.

У ході наради було розглянуто також  ряд актуальних питань щодо діяльності  комунальних служб. Зокрема,   директор КП «Мала виска Водоканал».  В. Аврунов  доповів про перебої  з водопостачанням,  які спостерігалися  у м. Мала Виска,  протягом минулого тижня з 21 по 22 квітня. Зі слів керівника комунального підприємства причина перебоїв  виникла в зв’язку з поривами  водо мережі  та  збоями в автоматичному обладнанні, яке регулює тиск в мережі. Заступник міського голови  Бакалінський О.М. наголосив на необхідності активізації ремонтних робіт водонапірної башти по вул. Шевченка в м. Мала Виска (на території  Маловисківської ЦРЛ).

Звітували навчальні заклади про проведену напередодні  роботу. В Маловисківській ЗШ №3 незабаром розпочнеться ремонт твердого покриття на пришкільній території – планується замінити зношене асфальтени – бетонне на тротуарну плитку. В навчальних закладах активно продовжується робота з благоустрою.

Активними,  як завжди,  були вихідні дні для учнів навчальних закладів, особливо  для вихованців студії «Тріумф» Маловисківського ДЮЦу (керівник А.Подолян),  які стали переможцями  танцювального конкурс у  в м. Черкасах.  Незважаючи на втому у дорозі, юні вихованці Анни Подолян вкотре довели, що вони кращі у  мистецтві танцю серед багатьох команд та виконавців.

Крім того, в Маловисківській громаді  23 квітня  стартував освітній проект «Міняю  учня»,  про що доповіла начальник відділу освіти, молоді та спорту виконкому міської ради Алла Шпак.  Медіасупровід  проекту здійснюватиме Вікторія Румянцева, методист Маловисківського ДЮЦу «Вись».  Про перебіг проекту мешканці громади  та усі, хто зацікавиться  проектом,  дізнаються від Вікторії та учнів, які опишуть свої враження від навчальних закладів та навчального процесу,  куди вони виявили бажання перейти на навчання терміном на один тиждень. Кожна школа  сьогодні  направила  своїх учнів на навчання в інші заклади та натомість прийняла до себе учнів з інших шкіл.  Враження від  інших  шкіл, вчителів , нові знайомства, можливість порівняти  організацію навчального процесу в різних закладах громади  – мета проекту «Міняю учня», і ми очікуємо  тільки позитивних відгуків від старшокласників,  які погодилися взяти участь у цьому проекті.

Також було розглянуто ряд питань у робочому порядку, що стосуються різних галузей  діяльності міської ради та підпорядкованих структурних підрозділів.

Читали 284 разів Останнє редагування Вівторок, 24 квітня 2018 05:56

Архів Новин

« Червень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні Новини