26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Понеділок, 16 квітня 2018 10:43

Як взяти участь у конкурсі міні проектів міської ради «Майбутнє громади в твоїх руках» та отримати грант на його реалізацію на суму 50 тисяч гривень

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

   16 квітня ц.р. в  сесійній залі Маловисківської міської ради відбулася нарада по питанню підготовки міні проектів  «Майбутнє громади в твоїх руках».  Учасниками  наради стали керівники структурних підрозділів та керівники закладів, підпорядкованих  міській раді.

Підготували та провели нараду працівники сектору   соціально-економічного  розвитку, інвестицій та проектної  діяльності  виконкому міської ради Галина Федоренко та Тетяна Сойченко.

Конкурс  «Майбутнє громади в твоїх руках»  проводиться  в громаді третій рік поспіль. В 2016 -2017 роках сума грантів   визначалася до 100 тисяч грн.

В цьому році сума коштів, виділена на проведення конкурсу,  збільшена рішенням ради до 200,00 грн. В рамках конкурсу до розгляду  приймаються проекти, які спрямовані на вирішення конкретної  проблеми окремої  території або  окремої  цільової групи.  З практики минулих років переможцями конкурсу стали ініціативні групи мешканців громади та громадські організації, які  розробили  такі проекти:   влаштування у міському парку , м.Мала Виска, майданчика для гри у пляжний  волейбол  та придбання відповідного спортивного інвентарю,  влаштування зеленої зони відпочинку в с.Паліївка,  влаштування майданчика для безпечної висадки учнів у Олександрівського НВК (влаштовано  місце для парковки  автотранспорту для безпечної посадки – висадки учнів біля навчального закладу, приміщення якого розташовано  біля траси республіканського значення),  зона відпочинку (лави для відпочинку, зелені насадження) на пришкільній території  Маловисківської ЗШ №4,  влаштування майданчика  для  вигулу  собак в міському парку  та багато інших.  Презентація проектів відбувалася в сесійній залі міської ради, оцінювалися проекти конкурсною комісією з числа представників  виконкому міської ради, депутатів та представників громадськості.  

У цьому році конкурс проводиться з 17 квітня по 17 травня. Після закінчення терміну  прийому проектних заявок  - після 17 травня, буде  визначено дату засідання конкурсної комісії, на яку буде запрошено розробників проекту для презентації. Переможці  отримають кошти та реалізують запропоновані проектні заявки, які забезпечуватимуть покращення комфортності проживання  жителів громади.

До участі  у конкурсі  запрошуються громадські організації та ОСББ. Бюджет проектної  заявки  має не перевищувати  суму в 50 тис.грн.  Співфінасування від заяника, що подає проект, – 10%,  допускається фінансовий внесок або виконання робіт на визначену суму.  Дуже цікавими  були ряд  проектів, подані на конкурс в 2016 -2017 роках,   які не були відібрані та профінансовані внаслідок обмежених коштів,  які виділялися на його проведення.  Тому у 2018 році є можливість подати вдруге допрацьовані проекти, розроблені у минулих роках,  та отримати грант.  Також будемо раді «новачкам», які долучаться у цьому році до проектної діяльності,  що має на меті покращити умови життя в громаді, - людей, які дійсно живуть за принципом: майбутнє громади в наших руках!

З рекомендаціями щодо підготовки  проектної заявки на конкурс можна ознайомитися, переглянувши презентацію,  тут:

Читали 299 разів Останнє редагування Понеділок, 16 квітня 2018 10:49

Архів Новин

« Березень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини