26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Четвер, 12 квітня 2018 17:48

Які питання обговорювалися на квітневому засіданні виконкому міської ради

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

    12 квітня ц.р. відбулося чергове засідання виконавчого комітету Маловисківської міської ради під головуванням міського  голови Гульдаса Ю.Л.

У ході роботи обговорювалися питання, пов’язані з  роботою   закладів культури на території  Маловисківської міської ради (доповідач - начальник відділу культури та туризму виконкому міської ради Рижикова Ю.О.). Виконком відзначив належний рівень організації культурно – дозвілевих  заходів (в 2017 році їх проведено 94), в т.ч. на сільських територіях. Сільські старости, присутні на засіданні, відзначили високий рівень організації таких заходів та зазначили, що мешканці сільських територій позитивно оцінюють  якість надання культурних послуг. При цьому, міський голова Гульдас Ю.Л. звернув увагу  на необхідність активізації роботи відділу у напрямку туристичної галузі.

Також  було заслухано звіт інспектора з благоустрою КП «Мала  Виска МКП» Парасоченко Л.В., яка проінформувала присутніх про роботу з благоустрою території міської ради, в т.ч. сільських територій, протягом 2018 року в цілому  та зокрема під час місячника з благоустрою, що розпочався з початку квітня місяця. У ході обговорення звіту  було дано ряд зауважень до роботи комунального підприємства  по  організації роботи з мешканцями громади з питань дотримання  правил з благоустрою, та прийнято рішення удосконалити роботу з населенням  по виборчих округах  із залученням депутатів міської ради.

У порядку денного також були питання, пов’язані з організацією та проведенням масових заходів міської ради, в т.ч. відзначення  річниці аварії на Чорнобильській АЕС, що відзначається щороку 26 квітня, Дня  пам’яті та примирення 8 травня, Дня  перемоги над нацизмом в роки ІІ світової війни 9 травня, Дня Матері , та інших, а також про участь міської ради у Музейно – туристичному фестивалі у м.Кропивницькому, організованому Департаментом  культури та туризму  Кіровоградської обласної державної адміністрації, запланованому на 5 травня ц.р.. Доповідала з даних питань заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Жовтило А.В.

Також виконавчий комітет розглянув  ряд  заяв з надання матеріальної допомоги громадянам міської ради, встановлення пільг  батьківської плати за ДНЗ  та прийняв відповідні  рішення.

 

Читали 420 разів

Архів Новин

« Червень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні Новини