26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Понеділок, 02 квітня 2018 13:08

Які нагальні питання розглядалися на щопонеділковій нараді при міському голові

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Початок квітня місяця – місяця благоустрою населених пунктів,  співпав з початком робочого тижня, тож на нараді Маловисківський  міський  голова Гульдас Ю.Л.   наголошував на завданнях, які мають бути виконані  згідно  Плану місячника з благоустрою Маловисківської міської ради.

По – перше, необхідно приділити увагу прилеглим територіям до  приміщень  установ, закладів та підприємств, навести біля них лад та порядок.

По–друге, невідкладно  провести роботи з ліквідації стихійних сміттєзвалищ  в населених пунктах, які  утворили несвідомі  мешканці,   та упорядкування міського полігону ТПВ.

 І, звичайно,  генерального  прибирання чекають міський парк, сквери, зелені зони, території біля пам’ятників та пам’ятних знаків, та  міські і сільські кладовища.  Щороку така  робота у Маловисківській громаді  проводиться організовано та злагоджено. Забезпечує організацію робіт виконком міської ради та комунальне підприємства «Мала Виска МКП», директор Лисенко В.П.  В старостинських округах організацію   робіт  з благоустрою покладено на старост. Відповідальність за проведення  благоустрою на території громади покладено на першого заступника міського голови Бакалінського  О.М.

Загальногромадський «суботник», як повідомив під час наради  Бакалінський О.М., заплановано на  6 квітня ц.р. . Тож, усім керівникам необхідно організувати прибирання закріплених за трудовими колективами територій, у разі потреби – звернутися до КП «Мала Виска МКП» про технічну допомогу.

Міський голова наголосив, що прибирання має бути закінчено напередодні  Православного свята  Воскресіння Господнього, щоб мешканці усієї громади зустріли найбільше  Православне свято  з  миром  у  душі, у чистій  власній  оселі та в  упорядкованому спільному  домі – Маловисківській  громаді.

Крім питання благоустрою, міський голова Гульдас Ю.Л. наголосив на необхідності проведення на території громади рейдів – перевірок місць  масового збору молоді.

Такі перевірки мають на меті  виявити тих неповнолітніх осіб, які   у нічний час перебувають за межами власної оселі без нагляду батьків, що може  спровокувати вживання алкоголю, наркотичних речовин та порушення громадського порядку.  Міський голова закликав керівників  загальноосвітніх  навчальних  закладів  взяти  участь  у рейдах – перевірках, які будуть організовані у найближчий час,  та зробити висновки за  їх результатами  про  організацію дозвілля шкільної молоді громади. Відповідальність за організацію та проведення рейдів – перевірок покладено на начальника служби у справах сім’ї та дітей Захватихату П.В.

Вже стало постійною практикою звітування на апаратних нарадах працівників міської ради про відрядження, в яких ви побували. У ході звітів повідомляється,  чого вони навчилися   та що можна започаткувати у громаді задля покращення  роботи міської ради.

У понеділок 6 квітня ц.р. звітували секретар міської ради Постолюк Л.А., яка з 26 -28 березня  перебувала на навчанні  в рамках «Академії Лідерства», започаткованої програмою «ДОБРЕ», заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів  ради Жовтило А.В.  перебувала  29  березня в Біляївській об’єднаній територіальній громаді Одеської області, семінар  організований  Кіровоградським  регіональним відділенням  Асоціації міст України, в рамках програми «Маршрути успіхів» (проект “Пульс“ ), та начальник відділу освіти, молоді та спорту виконкому міської ради Шпак А.В., яка відвідала 47-й обласний Зліт молодих учителів. Представляла Маловисківську  громаду у якості конкурсанту  молодий педагог Маловисківської ЗШ №3 Яна Сільман, яка зайняла на конкурсі молодих педагогів  в загальному заліку ІІІ місце. Вітаємо нашу Яну з перемогою, та бажаємо їй наснаги  у роботі та нових педагогічних  досягнень!

Директор Маловисківського ДЮЦу Кузьмич В.П. повідомив присутніх, що  минулого тижня відвідав семінар  з організації  роботи галузі позашкільної освіти  у м.Знам»янці.  Наступний обласний семінар  департамент освіти та науки ОДА  планує  провести на базі Маловисківської  громади.  Тож, як зазначив директор позашкільного закладу,  Маловисківська громада готова до прийому гостей, тому що  завдяки   підтримки   міського  голови Ю.Л.Гульдаса   та депутатського корпусу  міською радою  проведено видатки, необхідні для розвитку позашкільної освіти. Учні  сьогодні  мають можливість отримати  якісні освітні послуги з позашкільної освіти в гуртках та секціях  ДЮЦу «Вись», і ми маємо позитивні результати.

Читали 310 разів

Архів Новин

« Серпень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Останні Новини