26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Вівторок, 27 лютого 2018 13:34

Як Маловисківська ОТГ вишукує шляхи залучення додаткових фінансових ресурсів для розвитку та відновлення інфраструктури Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

        18 січня 2018 року Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошено проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) у 2019 році. 

        Кошти державного фонду регіонального розвитку спрямовуються на виконання інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку (у тому числі проектів співробітництва та добровільного об’єднання територіальних громад), що мають на меті розвиток регіонів, створення інфраструктури індустріальних та інноваційних парків і відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку та відповідних стратегіях розвитку регіонів.

       Для участі в обласному конкурсному відборі виконавчий комітет міськради направив   чотири  проекти, затверджені в установленому порядку міською радою,  що мають на меті   розвиток інфраструктури громади та відповідають пріоритетам , визначеним Стратегією розвитку Кіровоградської області на період до 2020 року, а саме:

  1. «Капітальний ремонт будівлі Маловисківської ЗОШ № 3 І-ІІІ ступенів (утеплення фасадів, покрівлі, заміна вікон та дверей) по вул.20 років Жовтня,3 м.Мала Виска Кіровоградської області (коригування)»
  2. «Одностадійний  проект на капітальний ремонт Маловисківського дошкільного навчального закладу №5 «Чебурашка» зовнішнє утеплення стін приміщення та реконструкція запасних виходів (сходів) в   м. Мала Виска, Маловисківського району, Кіровоградської області по вул. Шевченка, 7б»
  3. «Капітальний ремонт автомобільної дороги Мала Виска – Паліївка»
  4. «Покращення благоустрою шляхом придбання спецтехніки (грейдера) для комунального підприємства «Мала Виска МКП», створення комфортних та безпечних умов проживання на території Маловисківської ОТГ»

       На сьогодні, написання  проектів є  практикою нового підходу у вирішенні проблемних питань місцевого значення у проектний спосіб, який забезпечує співфінансування з міського, державного бюджету та інших джерел.

Відповідно до  умов участі у конкурсі ДФРР проекти міської ради зареєстровані на платформіДФРР в закладці «Проекти» з якими можна ознайомитися  за посиланням  http://dfrr.minregion.gov.ua/.

 

Інспектор сектору соціально-економічного розвитку та інвестицій

Тетяна Сойченко

 

Читали 308 разів

Архів Новин

« Грудень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Останні Новини