26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Вівторок, 13 лютого 2018 17:22

Новини шкільного життя. Що відбувалося в Олександрівському НВК Маловисківської громади з 5 по 9 лютого

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

   З 5 лютого по 9 лютого 2018 року в Олександрівському НВК  пройшов тиждень хімії та біології. Тиждень розпочався  інформаційним вісником «Історія відкриття мила. Цікаві факти про мило».

6 лютого було проведено конкурс малюнків «Збережемо первоцвіти»  на біологічну тематику. В цьому конкурсі прийняло участь 4 учениці, а саме: учениця 6 класу Мельник Тетяна «Пролісок»,

учениця 8 класу Набухотня Марія «Іриси», учениця 8 класу  Рутінська Анастасія «Диво квіти», учениця 9 класу  Зейналова Руслана «Підсніжники».

7 лютого пройшов відкритий урок з хімії «Полімери». Дев’ятикласники досліджували штучні полімери, їх формули та фізичні властивості, виясняли як правильно користуватись приладами з полімерів в господарстві.  Для вивчення  теми були використані мультимедійна дошка, роздатковий матеріал, приклади продуктів з харчовими добавками, плакати. Дидактичний матеріал, що був запропонований, сприяв активізації навчальної діяльності учнів

8 лютого у виставці плакатів «Хімія – все, що нас оточує» взяли участь 8 та 9 класи.

9 лютого було  проведено відкритий урок-гру з біології серед учнів 7 класу. В ході уроку-гри перемогли Захаров Максим та Клочко Анастасія. Судячи з відповідей учнів юні дослідники із зацікавленістю  сприйняли запропоновану навчальну тему.

9 лютого 2018 року  відбулося закриття тижня хімії та біології. За підсумками тижня  відмічені учениці 9 класу Зейналова Руслана, 8 класу Набухотня Марія та Рутінська Анастасія, які активно прийняли участь в усіх запланованих заходах тижня хімії та біології.

Рада дитячої організації «Козацька родина»

6 лютого в НВК  за  козацькими традиціями пройшла рада  дитячої організації «Козацька родина». На  ній розглянуто звернення  волонтерської групи на чолі з Володимиром Згривцевим  про участь у формуванні волонтерської допомоги для  добровольців, що служать в зоні АТО. Вирішено провести операцію «Овочі».

9 лютого  зібрані овочі та солодка випічка, передані Володимиру  Згривцеву для   відправлення  добровольцям, які розташовані в районі Мар’їнки та Піски,  що на Донеччині. В.О. Згривцев  подякував  кошового отамана «Козацької родини»  Богуша  Богдана  за продовольчу  допомогу  для воїнів.

Батьківські збори дев’ятикласників

7 лютого відбулись батьківські збори в 9 класі.  Для учнів випускного класу  розпочався останній семестр у  НВК. Не за горами і державна підсумкова  атестація. Учителі, батьки спільно з учнями   обговорили підсумки попереднього семестру та шляхи підвищення ефективності навчання у другому  семестрі.

 

Сергій Щербак,

директор Олександрівського НВК

 

 

Читали 429 разів

Архів Новин

« Лютий 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Останні Новини