26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Вівторок, 25 липня 2017 18:36

21 липня ц.р. Маловисківську міську раду з робочим візитом відвідав голова обласної ради Олександр Чорноіваненко

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У ході  візиту  голова обласної  ради зустрівся з Маловисківським міським головою Юрієм Гульдасом, з яким разом провели зустріч  з   керівниками та посадовими особами  органів місцевого самоврядування Черкаської області.

До складу делегації увійшли голови , посадові особи та депутати місцевих  рад  Камянського району  Черкаської області.  Основне питання, яке розглядалося на зустрічі - досвід втілення реформи децентралізаціїна прикладі створення Маловисківської об’єднаної територіальної громади.

Голова обласної ради розповів про впровадження даної реформи на території Кіровоградщини, поінформував про новостворені громади, а також наголосив, що у жовтень 2017 року планується проведення виборів ще у 8 об’єднаних територіальних громадах. Він підкреслив, що Маловисківська ОТГ є гарним прикладом для області та України загалом.

«Сільські, міські голови, депутати взяли на себе відповідальність за майбутнє територій. Маловисківська громада є першопрохідцем щодо впровадження децентралізації в нашій області і, можливо тому, вона є взірцем для всіх інших.  Вкрай важлива ефективна співпраця громади з районної радою та адміністрацією і ми це спостерігаємо в Маловисківському районі. Але щоб цього досягти вони пройшли непростий шлях», - зазначив Олександр Чорноіваненко.

Маловисківський міський голова Юрій Гульдас у ході спілкування наголосив, що реформа децентралізації,  крім фінансового ресурсу,  надала місцевій владі можливість самостійно вирішувати проблеми місцевого значення та здійснювати управлінську діяльність у рамках, визначених чинним законодавством.  Разом з тим, збільшення повноважень  місцевих рад збільшує також в рази і відповідальність керівника місцевої ради  перед мешканцями, які  довірили йому розвиток території, обравши його на посаду голови громади.

Також гості громади відвідали заклади громади – міський парк культури та відпочинку, ДНЗ «Ромашку», ЗШ №3, міський стадіон «Колос». У ході спілкування міський голова Ю.Л.Гульдас поділився з колегами баченням розвитку інфраструктури у Маловисківській громаді та відмітив результати, які вже має громада з часу свого створення. 

Читали 973 разів

Архів Новин

« Грудень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини