8 травня у м.Мала Виска відбулося відзначення Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.
До братської могили загиблим воїнам прийшли керівництво та працівники структурних підрозділів Маловисківської міської ради , музею історії Маловисківщини, Центральної публічної бібліотеки, Дитячої школи мистецтв, мешканці м.Мала Виска.
Урочисте зібрання розпочалося із загальнонаціональної хвилини мовчання, під час якої присутні вшанували пам’ять загиблих захисників та жертв мирного населення .
Під час мітингу з коротким словом про цю пам’ятну дату виступила методист відділу культури та туризму Світлана Бровченко.
Присутні поклали квіти та вшанували пам’ять жертв нацизму у Другійсвітовій війні.
А далі дійство продовжилося у міському парку. Щирі, душевні , щемливі твори патріотичного спрямування присутнім подарували Юлія Рижикова, Іванна Клименко, Олена Хомич, Володимир Бровченко , Галина Шубенкіна та Владислав Цуркан. Також відбувся зацікавлений та щирий діалог директора Будинку культури Маловисківської міської ради Іванни Клименко та голови громадської організації ветеранів «Сталеві серця МВ» Юрія Спеціального, який висловив свої думки з приводу нинішньої ситуації, вшанування ветеранів та патріотичного виховання підростаючого покоління.
Захід було організовано відділом культури та туризму міської ради (начальник Юлія Рижикова) та Будинком культури Маловисківської міської ради ( директор Іванна Клименко).
8 травня 2025 року у сільських населених пунктах громади до могил військовослужбовців, загиблих на території нашого краю під час воєнних дій Другої Світової війни, були покладені квіти та відбулися мітинги на знак пам’яті та шани.

Маловисківська 






.jpg)





















