Шановні мешканці Маловисківської громади !
У цей день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала Друга Світова війна, хто боровся з нацизмом, проявляв мужність і героїзм.
На превеликий жаль, сьогодні цю знаменну дату ми зустрічаємо в умовах російсько-української війни. Нинішні захисники України з честю продовжують героїчні традиції фронтовиків-українців. Ми не маємо права програти і не програємо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право обирати свободу.
Бажаю всім міцного здоров’я, життєвих сил, невичерпного оптимізму і віри у краще майбутнє. У ці складні часи ми як ніколи маємо згуртуватися навколо високої мети – жити в незалежній, єдиній, квітучій Україні. І хай незламний дух Великої Перемоги надає нам сил і наснаги!
Перемогли нацистів — переможемо і рашистів!
Міський голова Юрій ГУЛЬДАС
Маловисківська 






.jpg)





















