10 березня 2025 року до пам'ятника Тарасу Шевченку у мікрорайоні " Вись" прийшли мешканці громади заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алла Жовтило, керівники та працівники структурних підрозділів міської ради, Центральної публічної бібліотеки та ГО " Ветерани Маловисківщини".
Ведуча заходу директор Будинку культури Маловисківської міської ради Іванна Клименко запросила присутніх покласти квіти до пам'ятника.Власний вірш прочитав голова ГО " Ветерани Маловисківщини" Станіслав Пуцик.
А далі дійство перенеслося до Будинку культури, куди послухати Шевченкове слово прийшли старшокласники закладів загальної середньої освіти разом з педагогами.
Присутні на заході відкривали для себе Шевченка по новому як освіченого інтелігента, гідного представника свого часу та дізналися багато нових фактів його біографії .
Також лунали вірші Шевченка у виконанні Валерії Слуцької, Аріни Багмет, пісні у виконанні Максима Чуба, Валентини Стаднік та інструментальний твір у виконанні Олени Гершкул, Іванни Клименко та Любові Чоповської.