26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Вівторок, 09 липня 2024 11:19

У селі Олександрівці Маловисківської громади «Сад майбутнього» дає плоди

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

    У 2021 році у рамках конкурсу міні-проектів «Майбутнє громади у наших руках» у селі Олександрівці силами місцевих активних мешканців громади було висаджено сад плодових дерев біля місцевого навчального закладу. У цьому році  молодий сад вже почав плодоносити.

Цей проект взяв участь  і став переможцем у  конкурсі  міні-проектів  «Майбутнє  громади  у  наших  руках»,  який проводила  Маловисківська міська  рада  у 2021 році. Реалізовувала його ініціативна група мешканців Олександрівського старостинського округу під керівництвом Руслани Матвієнко при сприянні старостату та старости Валерія Бобринця.

Проект був   спрямований  на  облаштування  молодого  саду  для мешканців  села Олександрівка,  на  території  фактично  зруйнованого  і  занедбаного  саду  біля Олександрівської  філії  комунального  закладу  «Маловисківський  ліцей  ім. Г.М.Перебийноса». Сад   потребував  влаштування    пішохідної доріжки  та  приведення   усієї території до  належного  стану.

Метою  проекту  стала  реконструкція  старого саду  для  мешканців старостату ,  зокрема, дітей,  молоді,  людей  літнього  віку,  відновлення  та  збереження  зеленої  території   загального  користування  для  організації  дозвілля  та  культурного відпочинку  мешканців  села  Олександрівка.

 На початку втілення в життя проекту відбулася   робоча  зустріч  всіх  учасників  та  партнерів проекту з   представниками місцевої   влади  для  планування  його  реалізації.  Місцеві мешканці та працівники місцевого комунального підприємства видалили  сухі  та аварійні  дерева,  вирубали чагарники,  вирівняли  поверхню майбутньої пішохідної доріжки та  підготували  територію до висадження  молодих  дерев.

У облаштуванні зони відпочинку взяли активну участь мешканці Олександрівського старостинського округу. Сад став привабливою   упорядкованою територією, де  облаштовано  невеликий  громадський  простір . Проект допоміг   об’єднати  людей  навколо   ідеї  та  довів, що  кожен мешканець здатен  впливати  на  формування  сучасного  оточуючого  середовища у нашій  громаді.

З часу реалізації проекту пройшло вже три роки. І саме тепер мешканці Олександрівського старостинського округу побачили його плоди – в переносному  та прямому значенні – молодий сад заплодоносив, і вже можна скуштувати яблук, груш та слив. А територія саду стала гарною зоною відпочинку для олександрівців та гостей села.

  Місцеві ініціативи реалізовані в проектний спосіб – це можливість для мешканців громади самостійно визначати потреби території і при допомозі місцевої влади втілювати свої задуми в життя. «Сад майбутнього» в селі Олександрівка гарний приклад такої співпраці, який послужить майбутнім поколінням олександрівців.

 

 
Читали 92 разів

Архів Новин

« Липень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Останні Новини