26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Четвер, 20 червня 2024 06:06

19 червня 2024 року відбувся звіт міського голови Юрія Гульдаса у Лозуватському старостинському окрузі

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

    Староста Лозуватського старостинського округу Олександр Головач представив мешканцям території – жителям Лозуватки та Диминого – працівників структурних підрозділів міської ради, які приїхали на зустріч.

На початку зібрання всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих воїнів-земляків.

Міський голова Юрій Гульдас зазначив, що вбачає своїм головним завданням покращення життя та добробуту наших громадян, але війна з російським агресором, яка продовжується, вносить свої корективи.

Зараз усі зусилля місцевої влади спрямовані на допомогу Збройним Силам України, і фінансування потреб української армії з місцевого бюджету не припиняється.

Міський голова Юрій Гульдас зазначив, що на своїй посаді він перебуває вже третій термін,  і зауважив, що проекти,  які успішно реалізовані у  Маловисківській  громаді – це заслуга всіх  працівників міської ради, а головний результат – це виправдати довіру своїх виборців.

Перед присутніми виступив поліцейський офіцер громади, який обслуговує дану територію, Сергій Сирота, проінформувавши про свою діяльність та графік прийому громадян.

 Чимало запитань у мешканців Лозуватської та Диминської територій було до головного лікаря КНП «Маловисківська лікарня»  Андрія Мащенка.

Зокрема, це відлагодженість контакту сімейного лікаря та спеціаліста певного медичного профілю та   послуги, які надаються згідно пакетів НСЗУ.

Також були і подяки на адресу головного лікаря за професійну роботу  та збереження закладу охорони здоров’я  на території Маловисківської громади.

У своєму виступі А.Мащенко проінформував присутніх, що пріоритетним на сьогодні для місцевої медицини є збереження багатофункціональності закладу та надання якісних медичних послуг.

Перед присутніми виступив начальник відділу земельних відносин міської ради Ігор Цибульський, який роз’яснив порядок приватизації присадибних ділянок та інші питання земельного законодавства.

Лозуватці цікавилися також долею Кущівського ставка та можливості його оренди.

Секретар міської ради Леся Постолюк роз’яснила присутнім порядок роботи із зверненнями громадян,  наголосивши, що усі проблемні питання мають бути вирішені, і кожен може спитати звіту за зроблену роботу зі своїх обранців.

Також серед проблем, які стоять сьогодні перед жителями згаданих територій – регулярність  транспортного сполучення  з центром громади Малою Вискою, подальша доля місцевої школи, безпритульні собаки , потреба у медпрацівникові в дошкільному закладі «Калинка», облаштування тенісного столу  у приміщенні Диминського ФАПу.

На зустрічі з міським головою була присутня депутатка міської ради  керівник агропідприємства «Агро-Віта» Зінаїда Мамедова . Зінаїда Володимирівна активно підтримує всю інфраструктуру Лозуватки та Диминого, а також волонтерські заходи. Дякуючи саме її підтримці вдається вирішити чимало нагальних питань Лозуватського старостинського округу.  

Зінаїда Володимирівна і того дня не залишилась осторонь при обговоренні проблем, які хвилюють мешканців старостинського округу.

На усі проблемні питання, що піднімалися у ході зустрічі, було надано відповіді, а також взято їх у роботу, з подальшим інформуванням мешканців старостинського округу про результати.

На завершення зустрічі, міський голова подякував присутнім за довіру, за бажання покращувати життя старостинського округу.

Читали 124 разів

Архів Новин

« Липень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Останні Новини