26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Середа, 12 червня 2024 05:57

11 червня відбулися звіти міського голови Юрія Гульдаса у Миролюбівському та Первомайському старостинському округах

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

    Згідно попередньо затвердженого графіку про звіт міського голови за 2023 рік,11 червня ц.р. відбулися зустрічі  з мешканцями  Миролюбівського  та Первомайського старостинських округів.

Спочатку міський голова Юрій Гульдас, секретар міської ради Леся Постолюк, керуючий справами (секретар виконкому) Людмила Линник, начальник відділу земельних відносин Ігор Цибульський, спеціалісти структурних підрозділів та поліцейський офіцер громади Олександр Кушнієнко завітали  у Миролюбвку , де зустрілися з   мешканцями старостинського округу, в т. ч. з  старостою Миролюбівського старостинського округу Наталією Ткаченко, депутатами  міської ради Віктором  Ткаченком  та Володимиром  Кузьмичем, працівниками  місцевих бюджетних установ.

       Перед початком зустрічі усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих воїнів,  які загинули, захищаючи  Україну у боротьбі з російським агресором.

      Як зазначив міський голова Юрій Гульдас, сьогодні зусилля усього українського суспільства зосереджені на допомозі українській армії, на Перемогу над ворогом. Це - фінансування  з місцевого бюджету видатків на допомогу ЗСУ, волонтерська діяльність,яка є дуже активною на цій території. Звернення від військових до органів місцевого самоврядування про фінансову підтримку   є постійними, тому на сьогодні пріоритетом є допомога ЗСУ.

Секретар міської ради Леся Постолюк  зазначила, що мешканці Миролюбівського старостинського округу  у перші дні повномасштабного вторгнення брали активну участь по збору коштів та продуктів для ЗСУ і доправляли у штаб, який було розміщено у приміщенні ПТУ№16 м.Мала Виска.Ця робота продовжується і зараз. Л.Постолюк подякувала миролюбівцям за небайдужість і патріотизм.

Мешканка Миролюбівки А.Похила підняла на зустрічі питання про облаштування укриття для дитячого садка. Але вирішити його у короткі терміни непросто. Щоб побудувати укриття необхідні чималі кошти, яких у місцевому бюджеті наразі немає. Є вихід -  пристосувати під укриття колишнє приміщення державного майна, але це можливо лише через майбутній  аукціон, коли з’явиться можливість йог придбати. Міська рада займається цим питанням з початку цього року  і тримає його на контролі. Але для цього , як зазначив депутат міської ради Віктор Ткаченко, який був присутній на зустрічі, треба  щоб стабільно працював дитсадок.

Також мешканці Миролюбівського старостинського округу відзначили гарну роботу місцевої фельдшерки Катерини Дичок, та звернулися з проханням сприяти їй у роботі та облаштуванні приміщення ФАПУ більш  сучасним обладнанням.

Окрім цього,  піднімалися також питання про ремонт сільського будинку культури та Пам’ятника загиблим воїнам-землякам, забезпечення  інструментами місцевих комунальних  працівників.

 На ряд запитань, що стосувалися земельного законодавства,  відповідав начальник відділу земельних відносин  міської  ради Ігор Цибульський, зокрема, про оформлення права власності на приватні земельні ділянки.

Наступним старостинським округом, де відбувся звіт міського голови, стало село Первомайське. Логічно, що тут одним з перших запитань до міського голови було перейменування цього населеного пункту. Як  проінформувала секретар міської ради Леся  Постолюк,  відповідно до пункту 29 частини першої статті 85 Конституції України, пункту 8 статті 7 Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", населений пункт Маловисківської міської територіальної громади – Первомайське  –  підлягав перейменуванню. Згідно результатів  громадського обговорення , що відбулося у минулому році, в якому взяли участь мешканці  села, міська рада підтримала його перейменування  на село Травневе. Міська рада також двічі направила документи до Верховної Ради України з копіями рішень міської ради про підтримку перейменування села Первомайське на село Травневе. Тепер залишилося чекати на рішення Верховної Ради України.

Також перед присутніми виступив поліцейський офіцер громади Олександр Кушнієнко, який  запевнив мешканців Первомайського старостинського округу у своїй підтримці і правовому захисту.

Міський голова Юрій Гульдас, секретар міської ради Леся Постолюк відзначили патріотизм і активну громадянську позицію мешканців Первомайського  за підтримку української армії та волонтерського руху.

Серед нагальних питань, що потребують вирішення, які озвучили жителі цієї території – відсутність продуктового магазину у селі, проблеми з постачанням електроенергією , стан доріг та обкошення  місць загального користування.

Мешканці обох старостинських округів  висловили щиру подяку соціальним  робітникам  за їх невтомну працю і турботу про всіх, хто цього потребує.

 Також мешканці Миролюбівського та Первомайського старостинських округів висловивли вдячність за сприяння міській раді у сприянні транспортного сполучення цих територій з центром громади.

Повномасштабне вторгнення російської федерації на територію України, війна, поставила перед нами нові завдання і виклики, кардинально змінила наші плани як на мирне життя,так і на перспективи розвитку громади. Воназгуртувала українців до спільної допомоги один одному та нашим захисникам, підсумував зустрічі міський голова Юрій  Гульдас.  Місцева влада робитиме  все можливе для забезпечення нормального функціонування життєдіяльності громади, її мешканців та  обороноздатності країни, і лише від нашої згуртованості залежить результат.

Читали 279 разів

Архів Новин

« Липень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Останні Новини