26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Середа, 05 червня 2024 18:14

ВІДПОВІДЬ НА ЗВЕРНЕННЯ ДЕПУТАТАМ МІСЬКОЇ РАДИ 8 СКЛИКАННЯ, ЯКІ З'ЯВИЛИСЯ НА ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 30 травня 2024 року

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

      Шановні голово, секретар та депутати, що з'явилися на закінчення 53-ї та початок 54-ї сесії міської ради, вимушені нагадати вам  чому ж саме не було закрито  53-тю сесію.

      По-перше всі питання, які виносилися на розгляд сесії були опрацьовані в комісіях і пленарне засідання могло завершитися протягом максимум півтори години. Натомість головуюча на 53-й сесії секретар ради Леся Постолюк усіляко перешкоджала включенню до порядку денного депутатського запиту Олега Крила. Запит стосувався впорядкуванню використання службового транспорту для перевезення наших захисників, які отримали поранення. Тому дискусії по порядку денному розтяглися більше ніж на годину.

        По-друге, при наявних 17-ти депутатах зал засідань покинула депутатська фракція « Олега Ляшка»в повному складі, а саме Дмитро Терновий, Віктор Ткаченко та Володимир Діордіца, після чого в залі залишилась мінімально необхідна для проведення сесії чисельність депутатів.

         По-третє, після того як в залі залишилось мінімально необхідна кількість депутатів в ході роботи сесії почалися численні зупинки тому, що в депутатки Інни Коваленко були дуже нагальні справи по телефону і вся зала змушена була чекати завершення її перемовин. Потім та ж сама депутатка вимагала детального розгляду питань з трансляцією їх на великому екрані. Та  чомусь під час самого розгляду питань, надто заглибилася в свій телефон й відклала його тільки після наполегливих зауваження депутатів та головуючої. Все це не дало змогу завершити розгляд порядку денного, хоча для закінчення засідання було достатньо 15-20 хвилин. Але мабуть дехто з присутніх занадто сильно поспішав на святкування дня народження міського голови, яке до речі, проходило в робочий час о 13:00 …

      А тепер щодо продовження роботи сесії. Міським головою 17 травня було видано розпорядження про проведення 54-ї сесії міської ради, хоча 53-я сесія не була завершена, тому й відповідно не було проведено засіданнь постійних профільних  комісій.

        Нагадуємо, що згідно законодавства  України поки не закрита попередня сесія, наступна не може бути відкрита. Порушуючи законодавство та регламент голова видав розпорядження про проведення 54-ї сесії.

         Що  ж до питань договору суперфіції з Департаментом капітального будівництва Кіровоградської обласної військової адміністрації на користування земельною ділянкою, на якій розташована будівля Маловисківської гімназії №3, на питання роботи житлово – комунального господарства, зміни до структури міської ради,  виділення коштів на паливо – мастильні матеріали  для автомобілів поліцейських офіцерів громади,  вирішення питання про надання допомоги військовослужбовцям ЗСУ то все це виявляється не важливо, а актуально основне питаннявиділення майже 4-х мільйонів гривень для підвищення заробітної плати для апарату міської ради…     

        Виявляється в нашій громаді вже «відремонтовані» всі укриття в садочках та школах, немає більше звернень про надання допомоги для військових, укриття зроблені, а потреби в допомозі ЗСУ вже немає… Особиста заробітна плата – ось основне питання і головне, що хвилює керівництво нашого міста.

     Що ж до «окремого питання» про роботу постійної комісії з земельних відносин.

      То вкотре нагадуємо вам що для повноцінної  й ефективної роботи комісії, розробники проектів рішень, що виносяться на розгляд сесії мають надати повну, вичерпну, актуальну та належним чином сформовану інформацію щодо об'єкту розгляду. Тому головою земельної комісії неодноразово зверталась увага, що до відкритого доступу членів комісії  та депутатського корпусу до застосунку «Феодал», як до джерела найбільш повної й актуальної інформації з земельних питань. Відповідні звернення та запити надсилалися на ім'я голови міської ради.

      Натомість, незважаючи на те, що програма «Феодал» надає виключно публічну інформацію з загальнодоступних джерел ДЗК, ДРРП та є відкритою, в доступі було відмовлено, що є прямим перешкоджанням здійснення повноважень депутатам міської ради.

     Головою комісії М.Ніколенко, як організатором, неодноразово вказувалось на неможливість роботи комісії без попереднього доступу до застосунку «Феодал». Також нагадуємо, що відповідно з регламентом та положенням про постійні комісії, в разі неможливості голови комісії  виконувати свої  обов'язки та бути присутнім на засіданні відповідної комісії його обов'язки виконуються заступником, або ж секретарем комісії.

    Чому комісія не працює з лютого місяця є очевидним:

  • в першу чергу це небажання виконавчого апарату міської ради на чолі з головою оприлюднювати публічну інформацію з земельних відносин в громаді;
  • не спроможність організувати відкриту й ефективну роботу профільної комісії, надавши їй  всі необхідні засоби та інформацію.   

    Ви написали про те, що які б не були гострі протиріччя і суперечності у депутатському корпусі міської ради, ми зможемо їх вирішити тільки шляхом конструктивного діалогу, зібравшись разом для спільної роботи. Саме конструктивного діалогу з боку міської влади і немає, то як ви можете до когось апелювати?

    І в кінці кінців до кого ж тут питання?!

 - до депутатів, що чітко вимагають дотримання норм законодавства України та регламенту сесії міської ради;

- чи до депутатів, що передчасно покинули зал засідань (Д. Терновий,             В. Ткаченко та В. Діордіца) та головуючої Л. Постолюк, що усіляко затягувала затвердження порядку денного та взагалі розгляд сесійних питань.

    Депутатський корпус, на відміну від штатних працівників ради працюють на громадських засадах, кожен з них зайнятий у своїй сфері і підлаштовуватись під забаганки керівництва ради не будуть й не збираються.

     Попри все вищевказане ми готові до роботи в межах закону та регламенту:

  • закінчити 53-ю сесію;
  • провести профільні комісії до чергової 54-ї сесії попередньо отримавши всю необхідну інформацію та матеріали;
  • й врешті-решт плідно провести 54-у сесію.

А небайдужим громадянам рекомендуємо до перегляду чергову 54-у сесію. Буде цікаво

 

Депутати міської ради  восьмого скликання:

Микола НІКОЛЕНКО

Олександр БРОВЧЕНКО

Олег ПІДГОРНИЙ

Олександр НІКОЛЕНКО

Олександр ЗЕЛЮНКО

Наталка БЕСПАЛОВА

Олег КРИЛО

Наталія МАРКОВА

Людмила БРОВЧЕНКО

Вадим ЧУЙКО

Василь ЩЕРБАК

 

 

Читали 456 разів

Архів Новин

« Липень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Останні Новини