26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Середа, 05 червня 2024 18:01

5 червня відбулося засідання постійної міської комісії з техногенно-екологічної безпезки та надзвичайних ситуацій при Маловисківській міській раді

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

    Її  темою була вкрай важка ситуація з електрозабезпеченням у країні  та  шляхи вирішення нагальних питань, пов’язаних з плановими та аварійними відключеннями світла, у Маловисківській громаді. Вів засідання голова комісії - міський голова Юрій Гульдас.

Про ситуаціюв енергетиці, що склалася на даний часдоповідав  начальник начальник Маловисківського району електричних мереж ПрАТ «Кіровоградобленерго» Віталій   Кошман. Повідомив про те, що у зв’язку з виникненням дефіциту потужності в ОЕС України через пошкодження внаслідок російської агресії об’єктів енергетичної структури ОЕС України, за наказом НЕК Укренерго для Кіровоградської області вводяться ліміти споживання. Для входження в ліміт вводяться графіки погодинних та графіки аварійних відключень електропостачання.  Це необхідний крок, щоб уникнути перевантаження мереж та збалансувати енергосистему. Графік аварійних відключень електропостачання запроваджується в екстреному порядку, тому попередньо оприлюднити його неможливо. При входженні в ліміт графіки застосовуватись не будуть. В разі не входження в ліміт буде відключатись черга яка збігається з часом зазначеним в графіку опублікова ному на сайті Кіровоградобленерго .Дізнатися до якої черги відноситься ваша адреса, або ознайомитися з графіком ви зможете на офіційному сайті ПрАТ Кіровоградобленерго, за посиланням - https://kiroe.com.ua/electricity-blackout .

Вкотре нагадав, що в Кіровоградській області населення споживає суттєво більш ніж половину відведеного для нас ліміту, а тому саме від ощадливого споживання залежить наскільки довгими будуть графіки відключень для кожного з нас.

 На засіданні були присутні перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів  Олександр Бакалінський, керівники комунальних підприємств КП «Мала - Виска МКП» Володимир Лисенко та КП «Мала Виска - Водоканал» Олександр Чижевський , представники відділення поліції №1 (м. Мала Виска) Новоукраїнського РВП ГУНП в Кіровоградській області,  начальник  23 ДПРЧ У ДСНС України  у Кіровоградській області  Костянтин Флуєрар,  начальник першого відділу Новоукраїнського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Іван Колесник,начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Анна Гончарова, головний лікар КНП «Маловисківська лікарня» Андрій Мащенко , представники інших організацій та установ громади.

Було наголошено, що склалася складна ситуація, яка не вирішиться найближчим часом – наслідки її відчуватимемо ще досить тривалий час. Але навіть в таких умовах необхідно забезпечити нормальне функціонування критичної інфраструктури громади, безперебійно має працювати Маловисківська лікарня, заклади загальної середньої освіти, комунальні підприємства, зокрема, КП «Мала Виска –Водоканал», робота якого безпосередньо залежить від постійної подачі електроенергії.

Начальник відділу земельних відносин Ігор Цибульський зазначив, що потрібно налагодити безперебійне постачання електроенергією артезіанських свердловин, з яких до жителів громади надходить питна вода. Її резервні запаси також повинні бути зроблені по всіх територіях Маловисківської громади. Для цього потрібно віднайти фінансові можливості придбання резервуарів різної ємності та форми для зберігання резерву питної води та підвезення у випадку надзвичайної ситуації в різні райони громади.

Необхідна постійна взаємодія з ПрАТ «Кіровоградобленерго» Маловисківським РЕМ згідно розроблених положень працівники , які відповідають на підприємствах за роботу електрогосподарства. У цей нелегкий час кожен мешканець громади повинен усвідомити, що електроенергію потрібно економити, бо її безперебійне постачання залежить сьогодні саме від цього.

Нові реалії неприємні для пересічних громадян, але в країні йде війна, тож кожен повинен усвідомити, що тільки згуртованість і відповідальність допоможе нам пережити ці складні часи.

 

 

 

Читали 267 разів Останнє редагування Середа, 05 червня 2024 18:04

Архів Новин

« Липень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Останні Новини