26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Вівторок, 04 червня 2024 18:19

Представники Маловисківської громади взяли участь у тренінгу «Стратегії впровадження гендерного підходу на рівні місцевих громад»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

   Маловисківська  міська  рада в квітній цього року за результатами конкурсного відбору отримала можливість взяти участь  у проєкті «Партисипативний підхід до розвитку громад у Кіровоградській області» (всього організаторами було відібрано п’ять громад з Кропивниччини), який реалізується ГО «Територія успіху» в рамках проекту USAID «Демократичне врядування в Східній Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).Передбачається, що участь у цьому проєкті надасть місцевій владі додаткових можливостей активізувати у громаді під час воєнного стану інструменти участі, до яких відносяться громадські слухання, електронні петиції, загальні збори, діяльність консультативно-дорадчих органів, бюджет участі, органи самоорганізації населення, місцеві ініціативи. Навіть під час воєнного стану органи місцевого самоврядування мають всі підстави для розробки та ухвалення відповідних рішень в сфері розвитку локальної демократії для залучення мешканців до прийняття рішень щодо життя громади.

В рамках укладеного Меморандуму про співпрацю між ГО «Територія успіху» та Маловисківською міською радою передбачено проведення навчальних тренінгів та участь у них представників і представниць Маловисківської громади.

4 червня ц.р. відбувся в рамках даного проєкту перший навчальний тренінг.  Його тема -  «Стратегії впровадження гендерного підходу на рівні місцевих громад». В ньому взяли участь  п’ятеро представниць  нашої громади, які надали свою згоду на участь у проєктів цілому та  у даному навчальному заході зокрема. Подавалася заявка на участь учасницями відповідно до їх зацікавленості у поглибленні власних компетенцій з даного питання та зацікавленості у застосуванні гендерного підходу під час прийняття рішень місцевої ради. Тренінг проходив у м.Кропивницькому.  Організатори тренінгу  підвищення обізнаності та розвиток практичних навичок учасників щодо впровадження гендерного підходу в нашій  громаді. Під час тренінгу учасники ознайомилися з поняттям  гендерної рівності та її значущості для сталого розвитку громад,  інструментами  та методами  для ефективного інтегрування гендерного підходу в місцеві політики, програми та бюджетування. Про те, як проходив тренінг, додаємо фоторепортаж.

 

 

 

Секретар ради                                                                                  Леся ПОСТОЛЮК

 

 

 

Проект «Партисипативний підхід до розвитку громад у Кіровоградській області» реалізується ГО «Територія успіху» в рамках проекту USAID «Демократичне врядування в Східній Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

 
 
Читали 380 разів

Архів Новин

« Липень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Останні Новини