26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Понеділок, 06 травня 2024 10:49

Маловисківська громада розпочала реалізацію нового проєкту локальної демократії

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

    6 травня 2024 року у Маловисківській міській раді відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Маловисківською міською радою та громадською організацією «Територія успіху»в рамках проєкту Партисипативний підхід до розвитку громад у Кіровоградській області».

До міської ради завітали представники Громадської організації «Територія успіху» на чолі з  головою   Інгою Дудник.

Проєкт "Партисипативний підхід до розвитку громад у Кіровоградській області" (участь мешканців у прийнятті рішень), як зазначаила Інга Дуднік,  є кроком до створення інклюзивного та залученого суспільства, де кожен голос має значення. Він передбачає активне залучення громадян до процесів прийняття рішень та розвитку місцевих ініціатив шляхом створення ініціативних груп.

Такі ініціативні громадяни у Маловисківській громаді є і це, перш за все, представники громадський організацій – ГО «Простір ідей», голова, депутатка  міської ради  Інна Коваленко, вчитель історії Маловисківської гімназії № 4, громадська активістка  Олена Мазур, членкиня Молодіжної ради,  вчитель Лозуватської гімназії Наталія Холодна, голова  громадської молодіжної організації  «Молодіжний простір МАН- 002» Даніїл Мироненко, членкині  ГО «Молодіжний простір МАН- 002» Лілія Кошурко та Олександра Тріок, які були присутні на заході з підписання меморандуму про співпрацю. Також на цій зустрічі були присутні посадові особи міської ради та старости старостинських округів, які працюватимуть в партнерстві в рамках даного проєкту.

Між міською радою та ГО «Територія успіху» було підписано меморандум про співпрацю щодо спільної роботи, спрямованої на покращення інструментів локальної демократії в громаді. Це шлях до зміцнення відкритості та прозорості влади, до створення простору для реалізації ініціатив мешканців  громади, підзвітність місцевої влади перед громадою.

Меморандум був підписаний з метою підвищення спроможності органів місцевого самоврядування та інституцій громадянського ссуспільства Маловисківської міської ради застосовувати партисипативні підходи в своїй діяльності, налагодження ефективної взаємодії між органами місцевого врядування та мешканцями громади.

Серед напрямків діяльності – підвищення компетентності представників ОМС щодо застосування партисипативних підходів у місцевій політиці, розробка гендерного профілю, вивчення потреб мало представлених груп мешканців громади, побудова співпраці, поширення проектних напрацювань із залученням інституцій громадянського суспільства, влади, бізнесу та інше.

Читали 523 разів

Архів Новин

« Червень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні Новини