26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
П'ятниця, 10 листопада 2023 15:35

9 листопада 2023 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Маловисківської міської ради

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

     На порядок денний виносилося 31 питання.

 З офіційним висновком щодо перевиконання дохідної частини загального фонду міської територіальної громади за січень-жовтень 2023 року присутніх членів виконкому ознайомила начальник бюджетного відділу фінансового управління міської ради Ірина Стець.
 Про схвалення Програми розвитку комунального підприємства «Мала Виска – Водоканал » доповідав начальник КП «Мала Виска - Водоканал» Олександр Чижевський , а про схвалення Програми розвитку комунального підприємства «Мала Виска - МКП» - заступник начальника КП «Мала Виска- МКП» Сергій Піньковський.

         Виконком також розглянув Програму розвитку фізичної культури і спорту Маловисківської міської ради на 2024-2026 роки. Доповідала начальник відділу освіти, молоді та спорту Анна Гончарова.

Було розглянуто ще одне освітнє питання –  схвалення Комплексної Програми розвитку освіти міської ради на 2024-2026 роки.

На розгляд виконавчого комітету було винесене питання про організацію Новорічних свят у грудні 2023 та січні 2024 року.

Також виконком розглянув питання про розподіл гуманітарної допомоги від ВПІНО «Філія АКТЕД» , інформувала заступник міського голови Алла Жовтило.

Виконавчий комітет розглянув ряд питань, що стосуються діяльності служби у справах дітей, а також техногенно-екологічної безпеки та утворення територіальних формувань цивільного захисту місцевого підпорядкування.

Про виділення компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, про надання матеріальної допомоги на лікування громадян та військовослужбовців доповідала начальник відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я Тетяна Шпак.

На засіданні виконавчого комітету також було розглянуто ще декілька важливих питань, які стосуються забезпечення життєдіяльності громади.

З усіх питань прийнято відповідні рішення.