26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Понеділок, 28 серпня 2023 11:47

У КЗ «Маловисківська гімназія №3 імені Григорія Перебийноса» Маловисківської громади відкрито Клас безпеки

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

    28 серпня 2023 року у КЗ «Маловисківська гімназія № 3 імені Григорія Перебийноса» Маловисківської міської ради відкрито Клас безпеки.

За словами начальника відділу освіти, молоді та спорту міськвиконкому  Анни Гончарової, на виконання наказу директора Департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної військової адміністрації від 21.12 .2022 року № 227-од «Про створення класів безпеки у закладах освіти області у 2023 році» з метою сприяння систематичній підготовці дітей та молоді з питань соціального захисту , особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навичок самозахисту,  надання домедичної допомоги, порятунку в умовах надзвичайних ситуацій, було затверджено створення Класу безпеки у згаданому навчальному закладі.

Для створення Класу безпеки було виділено 45 тис. грн. з місцевого бюджету КЗ «Маловисківська гімназія № 3 імені Григорія Перебийноса».

На відкриття Класу безпеки завітали міський голова Юрій Гульдас, заступник міського голови Алла Жовтило,  начальник відділу освіти, молоді та спорту Анна Гончарова, інспектор ювенальної превенції Новоукраїнського РВП ГУНП у Кіровоградській області капітан поліції Ірина Перехрест. Гостей зустрічала директор Маловисківської гімназії № 3 Аліна Самченко.  На перше заняття у класі безпеки прийшли учні 5-г класу та їх вчитель Вікторія Орєхова, яка є також завідуючою Класу безпеки.

У своєму виступі міський голова Юрій Гульдас зазначив, що створення класів березки та безпечних умов перебування учасників освітнього процесу у закладах освіти, безпечного освітнього середовища є одним із головних пріоритетів держави в умовах дії правового режиму воєнного стану в Україні. Тому влада бачить своєю першочерговою задачею виконання завдань із безпечного середовища, адже діти - це майбутнє держави.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Анна Гончарова зауважила, що одним з основних завдань збереження життя і здоров'я учасників освітнього процесу є формування у дітей культури безпечної поведінки.

Одним із шляхів вирішення цього питання є створення класів безпеки інформаційно-просвітницького напрямку, на базі якого діти вивчатимуть правила безпечного життя.

З метою виховання у школярів базового поняття основ безпечного середовища, яке містить у собі знання з правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту в цілому, засвоєння алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру, школи спільно з ДСНС та органами місцевого самоврядування мають здійснювати роботу щодо створення в закладах освіти класів безпеки.

 Перед присутніми на відкритті також виступила директор КЗ «Маловисківська гімназія №3 імені Григорія Перебийноса» Аліна Самченко, яка разом з учнями подякувала усім причетним до створення класу безпеки – міській раді, депутатському корпусу Маловисківської міської ради, відділу освіти,молоді та спорту.

А далі працівники Головного управління ДСНС в Кіровоградській області провели перший безпековий урок  для п’ятикласників, на якому розповіли дітям про пожежну та мінну безпеку, надання першої домедичної допомоги, психоемоційне розвантаження в умовах воєнного стану.

Клас поділений на відповідні тематичні зони і надалі тут проходитимуть навчання , презентації та інформаційні уроки.

 
Читали 1014 разів Останнє редагування Понеділок, 28 серпня 2023 11:53

Архів Новин

« Грудень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини