26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Середа, 12 липня 2023 05:44

Маловисківська громада попрощалася із своїм захисником Олександром Васильовичем Волобоєм

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

   Сьогодні  у нас усіх одна біда -  війна. Наша країна втрачає кращих своїх синів, які захищають нас у війні з ворогом - російською федерацією. Український народ переживає найтрагічніші сторінки своєї історії. Серце крається від жалю за всіх загиблих у цій кривавій та лютій війні. Болить душа за мужніх Героїв, які віддають найцінніше – своє життя – для того, щоб ми могли жити…

На жаль,знову наша громада знову схилила свої голови у глибокій скорботі…

11 липня 2023 року на центральній площі міста Мала Виска відбулося прощання  із загиблим військовослужбовцем Олександром Васильовичем Волобоєм, який, виконуючи бойове завдання, отримав  тяжкі поранення , на жаль, лікарям не вдалося врятувати воїна, і 4 липня він пішов з життя.

 Перед присутніми мешканцями громади, серед яких були і працівники Новокостянтинівської шахти, де працював Олександр Васильович, які  прийшли попрощатися зі своїм захисником, з  прощальним словом виступила секретар ради Леся Постолюк. Вона зауважила, що кожна смерть наших молодих захисників не залишається поза увагою, а навіки закарбовується в пам’яті, адже це трагедія для близьких і рідних,для усієї громади і для України, це втрата, яку нічим не відновити, і закликала кожного робити все можливе для наближення Перемоги.

 Слова шани і подяки про воїна – бойового побратима - сказав начальник першого відділу Новоукраїнського РТЦК та СП підполковник Андрій Журба.

Пам’ять героя було вшановано хвилиною мовчання.

Ціною свого життя Олександр Волобой здійснив найбільший подвиг справжнього чоловіка - віддав своє життя за цілісність і незалежність України.

На віки-вічні його ім'я буде вписане в історію нашої громади та України, як воїна – Героя.