26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Понеділок, 05 червня 2023 12:12

У Маловисківській громаді відбувся випускний в ліцеї імені Юрія Кондратюка

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

        Випускний після закінчення навчання в середній школі   в житті кожної людини був подією, що запам’ятовується на все життя. Але якщо раніше випускні асоціювалися з радісними планами, амбітними мріями, мирним злагодженим життям, то тепер  додалася тривога.

Здобуття середньої освіти випускниками 2023 року  відбувалося  у тривожний час збройної агресії росії проти України, а по суті війни…, навчання проходило зачасту під звуки сирени повітряної тривоги та класні  уроки  в укриттях…

 Але як в мирному житті, так і під час війни  на слова шани і подяки, захоплення і гідності заслуговують наші випускники, наше майбутнє.

У 2023 році Маловисківський ліцей імені Юрія Кондратюка  серед випускників  має  золоту медалістку – це Маргарита Гурко; за свої ґрунтовні знання та цілеспрямованість у навчанні  вона отримала  золоту медаль і свідоцтво з відзнакою. 26 учнів  закладу отримали Похвальні грамоти «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів».

Випускників-ліцеїстів привітав директор закладу,  депутат міської ради Олег Підгорний, підкресливши, що зараз нелегкий час, і на долю молодого покоління випало немало випробовувань. Але Україна згуртувалась у своїй боротьбі проти ворога, ми обов’язково переможемо , а дорослі прикладуть максимум зусиль , щоб діти мали гідне майбутнє.

З напутніми словами до випускників звернулася також секретар міської ради Леся Постолюк , яка побажала дітям здійснення мрій, не забувати, де родилися і пишатись своїм корінням і рідним краєм та ніколи не здаватися у дорослому житті, в якому будуть не тільки злети, а і складнощі, бо тільки боротьбою здобуваються перемоги.

Також перед дітьми і батьками  виступив  вчитель і наставник випускників,  депутат міської ради Валерій Онипсенко, у яких з випускниками давній дружній зв’язок. Валерій Миколайович закликав учнів пишатися тим, що вони українці, пам’ятати , що окрім рідної матері, у них є щей ненька-Україна.

 Від імені вчителів початкових класів дітей привітала Галина Селіванова, а також з напутніми словами звернулися вчителі - класні керівники – Олена Капінус, Оксана Панченко та Юрій Черненко, а від батьків з напутнім словом  звернулася  Дарія Сорока.

В концерті на випускному ліцеїстів звучали патріотичні пісні, і , звичайно, випускники  виконали  свій щемливий випускний вальс.

 А далі, як стало доброю традицією у ліцеї, батьки побажали випускникам щасливої дороги у самостійне життя, миру і перемоги  під супровід  «Пісні про рушник» Андрія Малишка та Платона Майбороди.

Тож, побажаємо нашим випускникам щасливої долі, успіхів та підкорення життєвих вершин і примноження здобутків нашої України! В добру путь!

 

 
 
Читали 1509 разів

Архів Новин

« Вересень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Останні Новини