26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Понеділок, 05 червня 2023 08:10

Захисні споруди та цифрова трансформація – такими були основні теми апаратної наради 5 червня

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

   Тема облаштування і доступності для населення захисних укриттів  залишається актуальною постійно у зв’язку з продовженням воєнного стану. Особливо посилилися  атаки  з повітря останнім часом.   Є факти  нещодавніх небезпечних  обстрілів в населених пунктах нашого  регіону.

Міський голова Юрій Гульдас, який вів апаратну нараду , наголосив, що потрібно ще раз перевірити усі наявні в населених пунктах  Маловисківської громади  укриття, звернувши увагу на рівень їх облаштування та доступність для населення. Зокрема, таку роботу повинні провести старости, керівники установ та організацій, та керівництво  КП «Мала Виска ЖЕД» в укриттях під багатоквартирними житловими будинками. При цьому, нагадуємо,  що відповідальність за свою безпеку несуть власники конкретних ОСББ, де у будинках є укриття.  Тому не втрачаємо пильності та не нехтуємо особистою безпекою!

Міський голова також відзначив належну підготовку та проведення Дня захисту дітей 1 червня, який відзначався на території громади. Заходи проходили як в центрі громади – в міському парку м.Мала Виска, так і в сільських населених пунктах. Відзначено велику явку дітей на заходах  і належну організацію. Голова  подякував усім за роботу. Про  проведені масові  заходи, присвячених цій події, також говорили і старости старостинських округів.

Свій внесок у підготовку святкування 1 червня внесли і місцеві комунальники. Тепер у працівників КП «Мала Виска МКП» на часі - продовження ремонту доріг у громаді, косіння бур’янів,  догляд за комунальними клумбами і зеленими насадженнями.

Вистачало на вихідних – 3-4 червня – роботи і у працівників КП «Мала Виска Водоканал». Довелося ліквідовувати пориви на окремих вулицях у Малій Висці, а також впорядковувати санітарні зони.

Приємними подіями останніх днів стало відновлення роботи з 01 червня дитсадків у селах  Миролюбівці та Лозуватці.  Освітня галузь почала сезон оздоровлення дітей 2023 року: діти беруть участь у екскурсіях по території громади та області, цікаво проводять дозвілля. 10 дітей з Маловисківської громади, за повідомленням відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я,  матимуть можливість відпочити у українських оздоровчих таборах. Також у закладах загальної середньої освіти розпочинаються ремонти приміщень.

Значна  увага на апаратній нараді була приділена питанням  цифрової трансформації та електронного документообігу у Маловисківській міській раді. Міський голова Юрій Гульдас  доручив  продовжити роботу з реалізації   плану  заходів у цьому напрямку , до якого надати пропозиції від кожного структурного підрозділу апарату міської ради. Цифровізація – це не віддалене майбутнє, це вже  - сьогодення. Тому важливо не запізнитися з входженням в цей процес, адже оминути цифровізацію не вдасться.

На завершення міський голова наголосив на дотриманні виконавської дисципліни та побажав усім плідної роботи на робочий тиждень.

Розвиток громади – невід’ємна частина розвитку нашої Української держави, на розвиток якої ми працюємо,  за яку ми боремося, яку  ми захищаємо, і за яку  ми вдячні нашим захисникам і захисницям! Слава Україні!

Читали 146 разів

Архів Новин

« Вересень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Останні Новини