26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Четвер, 01 червня 2023 12:02

Маловисківську територіальну громаду відвідав начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

   1 червня  Андрій Райкович, начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації , завітав У Маловисківську громаду.

У робочій поїздці керівника військової адміністрації  супроводжували перший заступник начальника Новоукраїнської районної військової адміністрації Максим Кочура та радниця начальника обласної військової адміністрації  Євгенія Шустер, міський голова Юрій Гульдас, секретар міської ради Леся  Постолюк

Спочатку А.Райкович відвідав  КЗ «Маловисківська гімназія № 3 імені Григорія Перебийноса», де начальник відділу освіти, молоді та спорту виконкому міської ради Анна Гончарова та директор гімназії Аліна Самченко, познайомили з навчальним закладом.

Особливу увагу  було звернуто на укриття  у опорному закладі   загальної  середньої освіти громади, яке потребує облаштування,   відповідно до санітарних норм перебування дітей.  Війна внесла свої корективи до розвитку навчальних закладів, в яких стан укриття на разі став пріоритетним  для безпечного функціонування закладу.

Керівник  Кіровоградської ОВА пообіцяв сприяння  в проведенні цих робіт.

У ході робочої поїздки А.Райкович також оглянув рекреаційну  зону біля маєтку Кудашевих на березі річки Вись, відзначив благоустрій території та її перспективи розвитку.

А в Центрі  компактного проживання внутрішньо переміщених осіб, що по вулиці Кондратюка,  посадові особи завітали з подарунками для маленьких мешканців – великим кошиком смачної полуниці, солодощами та іграшками, шкільним приладдям, поспілкувалися з дітьми та приділили їм увагу. Візит відбувся у Міжнародний  День захисту дітей, тому  увага до дітей  була очікуваною.

Насамкінець візиту А.Райкович завітав у супермаркет «Авілона», де поспілкувався з працівниками та відзначив гарний асортимент товарів та належний рівень обслуговування  покупців.