26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Середа, 31 травня 2023 07:47

У Маловисківській громаді відбувся піший похід з нагоди Дня захисту дітей

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

   У рамках відзначення Міжнародного Дня захисту дітей та початку літнього оздоровлення  у Маловисківській громаді службою у справах дітей Маловисківської міської ради: начальником - Павлом Захватихатою, спеціалістом - Сергієм Рудим   спільно з інспектором ювенальної превенції відділу поліції № 1 міста Мала Виска – Іриною Перехрест, за участі ГО «Милосердя Маловисківщини» було  організовано піший похід з Малої Виски до Паліївського пляжу.

У поході взяли участь  діти Маловисківської громади ,  які опинилися у складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщені особи, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та діти , які зазнали насильства , та схильні до самовільного залишення  місць проживання віком від 12 років та старші. Дітей супроводжували працівники служби у справах дітей міської ради  , працівники ювенальної превенції, відділу поліції відділу №1 м.Мала Виска,  психолог та вчитель фізичної культури Маловисківської гімназії №4 Анна Гдешинська в якості фахівця з туристичного альпінізму.

Як розповів начальник служби у справах дітей Маловисківської міської ради Павло Захватихата, діти гуртом пішою прогулянкою добиралися до місця призначення, а саме -  до Лісосмуги (Топольки), що біля колишнього Паліївського пляжу,  де потім розбили туристичний табір.

Багато цікавого очікувало на учасників походу. Діти  були у захваті від риболовлі, спортивного альпінізму, волейболу, футболу, ігорта розваг. Наймолодшим учасником походу, дитиною із числа внутрішньо переміщених осіб – Микитою Степаненко  під час риболовлі спіймано найбільшу кількість риби, яку потім використали для приготування смачної  рибної юшки. Дівчата разом з Іриною Перехрест,  інспектором ювенальної превенції відділу поліції з інтересом брали участь в  інтелектуально - розвиваючих іграх, а також активно допомагали під час приготування страв.

Всі учасники походу залюбки ласували стравами, які приготували власноруч – кашею з тушкованим м’ясом , різними смаколиками, а також смаженою картоплею із салом, овочами , запиваючи усі ці страви смачними домашніми компотами!

До організації активного відпочинку  також долучились і представники ГО «Милосердя Маловисківщини» Олег Лягул та Наталія Квакуха. Олег з Наталією поспілкувались з дітьми та вручили їм солодощі на згадку про таку подію.

Допомогу у організації проведенні заходу, в т.ч. забезпеченні продуктами,   також надали заступник міського голови Алла  Жовтило та  відділ освіти, молоді та спорту.

Під час відпочинку  з дітьми проведено роботу,спрямовану на соціалізацію   в суспільстві ,  попередження шкідливих звичок, довірливі бесіди на виявлення наявних проблем, адже таким категоріям дітей просто необхідна психологічна підтримка.

 Інспектор інспектором ювенальної превенції відділу поліції № 1 міста Мала Виска Ірина Перехрест вручила дітям патріотичні браслети на пам’ять про піший похід.

Насамкінець заходу учасники заходу взяли участь у  грі (усі тримались за червону нитку в колі),  зі словами подяки один одному щодо відпочинку та висловленими враженнями від події.

Безперечно, такі заходи сприяють кращій комунікації дітей згаданих категорій, насичують дітей позитивними емоціями та враженнями, розширюють їх кругозір  та впевненість у тому, що про них турбуються і допомагають вирішувати їх проблеми. Окрім того, це був чудовий відпочинок у плані оздоровлення і пізнання природи. Самими дітьми, а також їх батьками, опікунами та піклувальниками було висловлене побажання проводити такі заходи і надалі, залучаючи дітей всіх вікових категорій.

Впевнені, що такі заходи, організовані на засадах партнерства місцевої влади та місцевих правоохоронних органів, корисні та потрібні, так як допомагають попередити негативні прояви у дитячому середовищі та спрацювати на їх попередження, а також – можливість приділити  увагу з боку дорослих  тим дітям, які її  потребують.

 

Читали 1210 разів

Архів Новин

« Вересень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Останні Новини