26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Середа, 24 травня 2023 12:01

24 травня 2023 року Маловисківська міська рада уклала Меморандум про співпрацю з громадською організацією «Стратегія майбутнього»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

   У Малу Виску в Маловисківську міську раду завітали представниця громадської організації – голова Кропивницького відділення ГО «Стратегія майбутнього» Тетяна Котенко , представник Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Нацполіції України Микола Сульжук та військовий психолог Збройних Сил України Рустам Тараненко.

Метою зустрічі представників ГО «Стратегія майбутнього» та керівництва міської ради , працівників і керівників її структурних підрозділів, педагогів Мануйлівської гімназії,яка при допомозі цієї громадської організації візьме участь в проекті «Сталий і рівний доступ до якісної освіти: проєктне навчання для компенсації освітніх втрат у сільських школах», який реалізовуватиметься упродовж 2023-2024 та першого семестру 2024-2025 навчальних років організацією «Центр освітніх ініціатив» ,  стало підписання Меморандуму про співпрацю.

 На зустрічі були також присутні начальник відділу освіти, молоді та спорту виконкому міської ради Анна Гончарова та начальник відділу культури та туризму виконкому міської ради Юлія Рижикова.

   Тетяна Котенко розповіла присутнім про діяльність ГО «Стратегія майбутнього» ,яка передбачає співробітництво у сфері навчально-методичної, організаційної, молодіжної, спортивної,культурної та виховної діяльності в рамках здійснення навчального та наукового процесу.

Меморандум укладається з метою про спільну працю щодо перемоги в боротьбі українського народу зі збройною агресією російської федерації, підтримки місцевого самоврядування у подоланні наслідків руйнувань, соціально-економічних, культурних та інших втрат, спричинених  воєнними діями країни-агресора, а також створення передумов для швидкого відновлення та сталого економічного  розвитку місцевої громади.

Тетяна Котенко наголосила, що допомоги громадських організацій, які шукають донорів  для відновлення і розбудови громад, потребують не лише економічно розвинені області Заходу  України, та території , де йдуть бойові дії, а й такі тилові території  як області Центру України.

Така допомога здійснюється через реалізацію проектів розвитку громад, і в цьому питанні Маловисківська громада має великий позитивний досвід. Адже  за період свого існування у Маловисківській територіальній громаді було успішно написано та реалізовано ряд проектів, зокрема, що стосується культурного та туристичного напрямку. Про це на зустрічі говорив міський голова Юрій Гульдас, наголосивши , що проекти мали на меті економічний розвиток  на Маловисківщині, збереження історичної спадщини та активізацію ініціатив підприємців,  і сприяли залученню інвестицій у громаду. Тому така співпраця буде корисна усім.

Микола Сульжук, представник Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Нацполіції України розповів, що завдяки співпраці у громаді реалізовано ряд спільних з поліцією проектів, які спрямовані на дотримання прав і свобод людини та створення безпечного середовища. Відкритість, співпраця та чесність у роботі правоохоронних органів у громаді є запорукою  продовженням  реалізації  прав людини в Україні.

Про участь Мануйлівської гімназії  у проекті «Сталий і рівний доступ до якісної освіти: проєктне навчання для компенсації освітніх втрат у сільських школах» розповів директор навчального закладу Сергій Щербак.

   Меморандум про співпрацю було підписано – попереду робота по розробці та реалізації проектів, спрямованих на розбудову громади, яка не припиняється навіть в умовах воєнного стану.  Україна нездоланна!

 
Читали 445 разів Останнє редагування Середа, 24 травня 2023 12:17

Архів Новин

« Червень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Останні Новини