26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
П'ятниця, 10 березня 2023 07:40

На черговому засіданні виконавчого комітету Маловисківської міської ради було розглянуто ряд актуальних для Маловисківської громади питань

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

   Так, про стан охоплення дітей дошкільного віку дошкільною освітою доповідала начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Анна Гончарова.

 На засіданні було затверджено Перелік заходів відділу культури і туризму на березень 2023 року та кошторис витрат.

 Про розподіл гуманітарної допомоги, яка надійшла від  ГО «Десяте квітня» інформував начальник КП «Маловисківський центр надання соціальних послуг» Іван Хмара.

Було розглянуто ряд питань про встановлення опіки над неповнолітніми, про що повідомив начальник служби  у справах дітей Павло Захватихата.

 На засіданні виконкому також затверджено  Положення та посадовий склад міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та розглянуто питання  розподілу  гуманітарної допомоги, що надійшла від Кіровоградської обласної організації Товариства Червоного Хреста  України Інформував спеціаліст міської ради з цивільного захисту, надзвичайних ситуацій та техногенної безпеки Олександр Графенюк.

 На засіданні виконкому погоджено  Програму соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2023 рік.

 Розглянуто рід питань про надання матеріальної допомоги на лікування, виділення компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги та проживають на території громади, матеріальної допомоги для відшкодування витрат на забезпечення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю технічними засобами для використання в побутових умовах.

 Вирішено клопотати про подання щодо представлення багатодітної матері С.М. Кудінової до присвоєння почесного звання України  «Мати – героїня». Зі згаданих питань інформувала начальник відділу соціального захисту населення праці та охорони здоров’я Тетяна Шпак.

 Виконком також заслухав питання про проведення громадських обговорень щодо перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Маловисківської громади.

 На засіданні виконкому було розглянуто питання про надання компенсації власникам житлових приміщень, які розмістили  ВПО за лютий місяць.

Читали 277 разів

Архів Новин

« Червень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні Новини