26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Понеділок, 06 березня 2023 09:36

Прийдіть на громадські обговорення , не будьте байдужими до того, як назвуть Вашу вулицю

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

На підставі результатів роботи комісії з питань  перейменування (найменування) вулиць, провулків, площ  на території  Маловисківської територіальної громади , аналізу звернень та листів  громадян, публікацій у місцевій пресі зібрано пропозиції та  визначено розподіл проведення громадських обговорень в розрізі вулиць Маловисківської територіальної громади. Обговорення заплановано на:

10 березня 2023 року о 17.00 год по всіх вулицях одночасно.

 Пропонуємо до уваги жителів громади старі назви та нові пропозиції

№ п/п

Стара назва вулиці/провулку

Пропозиції  комісії  та громадян щодо нових назввулиці/провулка

Відповідальні особи за проведення громадських обговорень

м.Мала Виска

 

1

вулиця Пушкіна

вул.Захисників України

вул.Кам’яна 

вул.Заводська

вул.Тараса Шевченка (вже існує)

вул.Героїв Холодноярської Республіки

Горбунов О.Ф.

Крило О.А. (за згодою)

2

вулиця Льва Толстого

вулиця Івана Котляревського

вул.Віталія Метли

Білоног В.Г.

Маркова Н.М. (за згодою)

3

вулиця Матросова

вулиця Івана Сірка

вул.Констянтинівська

вул.Олексія Гидуляна

Піньковська О.О.

Щербак С.Б.

4

провулок Матросова

вулиця Івана Сірка

вул.Констянтинівська

вул.Олексія Гидуляна

Піньковська О.О.

Щербак С.Б.

5

вулиця Олега Кошового

вулиця Миколи Терещенка

вул.Заводська

вул.Затишна

вул.Вадима Бойкова

Білоног М.В.

Горбаньова В.В.

6

вулиця Першотравнева

вулиця Володимира Симиренка

вул.Травнева (Весняна)

вул.Михайла Грушевського

вул.імені Євгенії Пасічник

вул.Сонячна

вул.Першотравнева

Федоренко Г.В.

Похила Л.В.

7

вулиця Павла Кочерги

вулиця Макарівського яру (Макарівська)

вул.Прирічна

вул.Травнева

вул.Холодноярська

Барановський О.М.

Вовк О.О.

8

вулиця Тімірязєва

вулиця Іллі Мечнікова

вул.Лева Панкова (вже існує)

вул.Степана Бандери

Юрін О.М.

Вавілова Ю.Л.

9

вулиця Челюскіна

вулиця Ігоря Сікорського 

вул.Незалежна

Графенюк О.І.

Бровченко О.Д. (за згодою)

10

вулиця Чехова

вулиця Миколи Лисенка

вул.Ліни Костенко

вул.Василя Стуса

Снісар М.І.

Тамко С.О.

 

11

вулиця 40 років Перемоги

вулиця  В'ячеслава Чорновола

Цибульський І.А.

Субота О.І.

12

провулок 40 років Перемоги

провулок В'ячеслава Чорновола

Цибульський І.А.

Субота О.І.

13

вулиця 9 Травня

вулиця   Козацька

вул.Травнева

вул.9 Травня

Сойченко С.В.

Слуцький С.О.

14

вулиця Велігіна

вулиця  Михайла Грушевського

вул.Героїв Рятувальників

вул.Велігіна

вул.Василя Бачинського

Бакалінський О.М.

Жовтило А.В.

Стець І.О.

15

вулиця Гагаріна

вулиця Леоніда Каденюка

вул.Світанкова

Онипсенко І.В.

Бєлова А.С.

с.Вишневе:

 

16

вулиця  1 Травня

на вулиця Травнева

вулиця Степана Бандери

Рижикова Ю.О.

Хомич

с.Заповідне

 

17

вулиця  Комарова

вулиця Сонячна

вулиця Проліскова

вулиця Степана Бандери

Гончарова А.В.

Самотуга Н.

Бондарь О.

с.Краснопілка:

 

18

вулиця  Комарова

вулиця Вишнева

вулиця Степана Бандери

Шпак Т.М.

Рижикова Ю.О.

19

вулиця  Першотравнева

вулиця Травнева

вулиця Героїв

Шпак Т.М.

Рижикова Ю.О.

 

20

вулиця  Челюскіна

вулиця Степова

вулиця волі

Шпак Т.М.

Рижикова Ю.О.

 с.Олександрівка

 

1

вулиця  Першотравнева

вулиця Травнева

вулиця Чорнобаївська

вулиця Героїв

Бобринець В.М.

с.Паліївка

 

1

вулиця  40 років Перемоги

вулиця Вячеслава Чорновола

вулиця Миру

Шамка Л.В.

с.Лозуватка

 

1

вулиця  Чайковського

вулиця Леонтовича

вулиця Віктора Бойка

Головач О.І.

2

провулок Челюскіна 

провулок Козацький

Головач О.І.

3

провулок Чкалова

провулок Зірковий

провулок Вояків Легіону Нахтігаль

Головач О.І.

с.Димине

 

1

вулиця  Кузнецова

вулиця Садова

вулиця Вояків УПА

Головач О.І.

2

вулиця  Пушкіна

вулиця Шевченка

вулиця Кобзаря

Головач О.І.

с.Лутківка

 

1

вулиця  Пушкіна

вулиця Шевченка

вулиця Кобзаря

Баранік М.М.

2

вулиця Горького

вулиця Шахтарська

вулиця добровольців

Баранік М.М.

с.Миролюбівка

 

1

вулиця  Чкалова

вулиця Ставкова

вулиця Квіткова

вулиця Анатолія Лупиноса

Ткаченко Н.П.

Кузьмич В.П. (За згодою)

2

вулиця  Гагаріна

вулиця Зоряна

вулиця Ілона Маска

Ткаченко Н.П.

Кузьмич В.П. (За згодою)

 

Читали 1171 разів Останнє редагування Понеділок, 06 березня 2023 09:50

Архів Новин

« Червень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні Новини