26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Понеділок, 06 березня 2023 08:49

Весна нових ідей та Перемоги

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

   Понеділкова нарада, яку вів міський голова Юрій Гульдас, розпочалася з його повідомлення про робочу поїздку до Києва. Так зокрема, міський голова взяв участь  у засіданні Правління Асоціації Міст України, де обговорювалося,  серед найбільш актуальних питань,  і звернення   АМУ до  Кабміну України  про збільшення освітньої субвенції до рівня  фінансування 2022 року, адже  бюджетних коштів  на виплату заробітної плати вчителям не вистачає. Тому це питання потрібно вирішити.

 Також міський голова взяв участь у  он-лайн - засіданні Конгресу  місцевих та регіональних влад при Президентові України. На засіданні розглядалися питання безпеки країни, гуманітарної допомоги для ВПО, а також введення міських військових адміністрацій, особливо на територіях, де ведуться бойові дії.

Далі перейшли до справ і нагальних питань у  громаді.

На минулому тижні  працівники підприємства КП «Мала Виска МКП»  займалися пониженням крони та видаленням аварійних дерев  та благоустроєм – грейдеруванням  вулиць у центрі громади. Відповідні роботи виконувалися і по територіях старостатів.

За інформацією спеціаліста з цивільного захисту, надзвичайних ситуацій та техногенної безпеки О.Графенюка  необхідно приділити увагу протипожежній безпеці будівель організацій та установ громади і активізувати роботу по приведенню їх у належний протипожежний стан.  Це стосується  в першу чергу закладів загальної середньої освіти, культури та медичних установ. Також необхідно вжити заходів по раніше прийнятих приписах.

  У організаціях та установах слід  передбачити кошти на заходи протипожежної безпеки, а також пройти курси з мінної безпеки он-лайн.

На минулому тижні керівництвом районної та обласної військових адміністрацій здійснювалися  перевірки пунктів Незламності в Маловисківській громаді; було  відзначено  їх високу організацію; але це питання не слід знімати з контролю до закінчення воєнного стану.

Неоднозначна ситуація склалася нині з жіночим святом 8 Березня. Законопроект про День української жінки ще не прийнято, а от  традиційне 8 Березня ще відзначає багато українців.  Тому логічним буде все ж  привітати багатодітних матерів, жінок-ветеранів, дружин загиблих воїнів – усіх, хто потребує уваги ті турботи з боку місцевої влади.  Також тематичні заходи  пройдуть в дитсадках і загальноосвітніх закладах.

Березень традиційно багатий на свята. Так,  9-го березня, до Дня народження українського Кобзаря Тараса Шевченка відбудеться покладання квітів до пам’ятника поета у мікрорайоні Вись, традиційний Шевченківський вечір відбудеться у Маловисківській мистецькій школі 10 березня о 15.00.

Також у березні свої професійні свята відзначають землевпорядники та працівники житло-комунального господарства.

Приємною  є і новина про створення в Маловисківській громаді Молодіжного простору в Мануйлівському СБК, яким опікуються мануйлівські активісти молодіжного руху.

Весна приносить багато нових креативних ідей і задумів. Сподіваємось, що вона принесе і таку очікувану усіма українцями Перемогу.

Читали 304 разів

Архів Новин

« Червень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні Новини