26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Понеділок, 30 січня 2023 08:09

Скоро весна, і треба вже думати про весняний благоустрій

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

  Через декілька днів настане останній місяць зими – і треба буде думати вже про весняний благоустрій територій. З цього напрямку розпочалася понеділкова нарада, яка має на меті окреслити завдання на наступний тиждень. Її  вів міський голова Юрій Гульдас.

 А завдання таке стоїть сьогодні перед працівниками КП «Мала Виска МКП». На минулому тижні  комунальники наводили порядок по провулку Професійному – ставили ліхтарі освітлення, розчищали дерева біля профтехучилища, підтягували кабель. У міському парку вирубували поросль дерев, де мають рости нові насадження . Як зазначив міський голова – весна не за горами, і вже скоро буде на часі благоустрій міських вулиць. В цьому плані у попередні роки немало зроблено, але є над чим працювати. А те, чого уже досягнуто,  потрібно зберегти.

 Немало на минулих вихідних було роботи і у працівників КП «Мала Виска Водоканал» – ліквідовували пориви, чистили колодязі, обходили каналізацію. В нинішній час безперебійна робота цієї міської служби набуває пріоритетного значення.

 Січень – місяць активної роботи служб, які відповідають за соціальні виплати, адже мешканці громади саме зараз оформляють субсидії , компенсації за проживання  ВПО та інші.     За даними Центру надання соціальних послуг   субсидії вже оформлено і внутрішньо переміщеним особам, які проживають у  Центрі  компактного проживання.

 На контролі відділу освіти, молоді та спорту органів місцевого самоврядування залишається і температурний режим у закладах середньої освіти, адже після місячних канікул школярі громади  повернулися до очного та змішаного навчання . Це ж саме стосується і лікувальних закладів, зокрема КНП «Маловисківська лікарня».

            Війна багато в чому змінила життя кожного українця, і на територіях Маловисківської громади з’явилися люди – внутрішньо переміщені особи . Хтось із них проживатиме тут тимчасово, хтось і залишиться назавжди.     А  є уже і такі  ВПО – це люди літнього переважно віку, які,  на жаль,  відійшли у вічність, тут , на нашій території. На міському кладовищі вже з’явилася алея, де поховані переселенці. І треба розуміти, що напевне через деякий час у країні буде встановлено День пам’яті переселенців, які знайшли свою останню домівку саме на територіях інших громад, далеко від свого дому. Тому треба звернути належну увагу на облаштування таких поховань.

 І все ж – життя продовжується і як би зараз не було важко , а будувати плани на майбутнє треба.   Війна обов’язково скінчиться, прийде Перемога, а далі треба – відбудовувати і розбудовувати свою країну. Цього ніхто не зробить окрім нас.

Читали 342 разів

Архів Новин

« Березень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні Новини