26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
П'ятниця, 13 січня 2023 07:29

У Маловисківській громаді низка вулиць отримають нові імена

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

    Відбулося перше в цьому році засідання комісії з питань перейменування(найменування) вулиць, провулків, площ на території Маловисківської міської ради. Вела засідання заступник  міського голови Алла Жовтило. А.Жовтило повідомила , що метою проведення засідання робочої групи є обговорення питання щодо забезпечення належної реалізації Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об`єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дав історичних подій», Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.12 №989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імені (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій». А також  є  звернення жителя громади В.М.Поліщуката  колективне звернення мешканців вулиці Пушкіна , усні звернення  жителів громади про  необхідність перейменування вулиць на території Маловисківської міської територіальної громади. На  засіданні робочої групи вирішено вивчити питання про перейменування вулиць та провулків в населених пунктах громади.

 Було розглянуто  звернення В.М.Поліщука про перейменування вулиці Пушкіна в м.Мала Виска та звернення самих мешканців цієї вулиці. Після розгляду декількох пропозицій було вирішено перейменувати вулицю Пушкіна на вулицю Захисників України. Далі А.Жовтило надала комісії перелік назв вулиць та провулків територіальної громади,що підлягають перейменуванню.

            Так, у  м.Мала Виска запропоновано перейменувати вулицю Льва Толстого на вулицю Івана Котляревського ,вулицю Матросова на вулицю Івана Сірка і провулок Матросова на провулок Івана Сірка,вулицю Олега Кошового на вулицю Миколи Терещенка , вулицю Першотравнева на вулицю Володимира Симиренка, вулицю Павла Кочерги на вулицю Макарівського яру (Макарівська), вулицю Тімірязєва на вулицю Іллі Мечнікова , вулицю Челюскіна на вулицю Ігоря Сікорського, вулицю Чехова на вулицю Миколи Лисенка, вулицю 40 років Перемоги на вулицю  В'ячеслава Чорноволата провулок 40 років Перемоги перейменувати на провулок В'ячеслава Чорновола, вулицю 9 Травня на вулицю   Козацька, вулицю Велігіна на вулицю  Михайла Грушевського та провулок Велігіна на провулок Михайла Грушевського, вулицю Гагаріна на вулицю Леоніда Каденюка .

У  селищі Вишневевулицю  1 Травня запропоновано перейменувати  на вулицю Травнева,У селищі Заповідне-вулицю  Комарова на вулицю Сонячна.У селі Краснопілка -Комарова на Вишнева,Першотравнева на Травнева,  Челюскіна на Степова. Першотравнева на вулицю Травнева.У селі Олександрівка – вулицю Першотравнева на вулицю Травнева.

             У в селі Паліївка  -вулицю  40 років Перемоги на вулицю В,ячеслава Черновола.

У селі ЛозуваткаЧайковського на вулицю Леонтовича,провулок Челюскіна  на провулок Козацький, провулок Чкалова на провулок Зірковий. У селі Димине вулицю  Кузнецова на вулицю Садова, вулицю  Пушкіна на вулицю Шевченка.У селі Лутківкавулицю  Пушкіна на вулицю Шевченка,вулицю  Горького на вулицю Шахтарська. У селі Миролюбівкавулицю  Чкалова на вулицю Ставкова,вулицю  Гагаріна на вулицю Зоряна.

            В обговоренні даного питання взяли участь Білоног В.Г., Горбунов О.Ф., Кузьмич В.П., Вавілова Ю.Л., Мазур О.М., Щербак С.Б., Горбаньова В.В., Тамко С.О. 

Також було наголошено, що запропоновані комісією  назви будуть проходити громадське обговорення через оприлюднення на сайті міської ради, у соціальній мережі Фесбук та в газеті «Маловисківські вісті». І тільки після обговорення, з урахуванням думки громадян, на засіданні комісії буде вирішено які назви подавати на затвердження міської ради. Слід також залучити старост старостинських округів для проведення обговорення серед мешканців вулиць.

Читали 2137 разів

Архів Новин

« Червень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні Новини