26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Понеділок, 09 січня 2023 09:25

Традиційна понеділкова нарада 9 січня , яку проводив міський голова Юрій Гульдас, почалася з актуальних тем сьогодення – роботи Пунктів незламності , облаштування укриттів та умов проживання у нашій громаді внутрішньо переміщених осіб.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
    Ці питання повинні бути в центрі уваги старост старостинських округів,  працівників структурних підрозділів у галузі соціального захисту громад, постійно,  адже, схоже, що ці люди мешкатимуть  на території громади ще тривалий час.  По прогнозах у Маловисківську громаду найближчим часом має заїхати ще  близько 200 осіб з територій, де ведуться бойові дії. Це люди, які реально бачили жахіття війни, практично усі – пережили стресові ситуації, тому до них треба ставитись з увагою і розумінням.   Радує те, що сьогодні за даними Центру надання соціальних послуг  міської ради, вони практично забезпечені усіма предметами першої необхідності.
З початку року в полі зору – комунальна галузь. Працівниками КП «Мала Виска МКП» продовжується робота по благоустрою територій громади - підрізка та видалення аварійних дерев, грейдерування та підсипання вулиць. Розпочато підрізання дерев на вулиці Пушкіна, яка скоро може бути перейменована, як і , можливо, деякі інші, що носять назви, пов’язані з країною - агресором.  До речі, на цьому тижні планується  засідання Комісії з перейменування (найменування) вулиць провулків, площ на території Маловисківської територіальної громади. Прозвучала і думка більш активно захищати бюджет КП «Мала Виска МКП» , адже це підприємство працює на всю громаду і повинне мати достатньо коштів на вирішення поставлених перед ним завдань.
Виразний акцент міський голова зробив на питаннях розвитку освіти, а саме - зайнятість та задіяність  у різних культурних та виховних заходах школярів, або, як тепер їх називають, здобувачів освіти, у період зимових канікул, які в закладах середньої загальної освіти у цьому році тривають практично весь січень місяць. Такі завдання стоять і перед відділом освіти , молоді та спорту, і перед відділом культури та туризму. Дітей та учнівську молодь треба об’єднати на добрі справи, щоб їх вільний час був завантажений корисним і цікавим дозвіллям. Особливо в цей час треба звернути увагу на патріотичне виховання, запланувати та провести відповідні заходи,   куди можливо було б запросити і дітей внутрішньо переміщених осіб.
На цьому тижні відбудуться новорічні ранки у Маловисківській гімназії № 3 імені Григорія Перебийноса.
На разі в закладі  встановлено новий опалювальний котел, придбаний за кошти ЮНІСЕФ, тому буде  забезпечено нормальний температурний режим для проведення виховних заходів та гурткової роботи.
 Новорічні  свята ще продовжуються , але вже час будувати  і втілювати  в життя плани року, що розпочинається.
 
Читали 240 разів Останнє редагування Понеділок, 09 січня 2023 09:28

Архів Новин

« Березень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні Новини