26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Вівторок, 03 січня 2023 08:04

По довідку ідіть у ЦНАП!

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

   Досить часто – практично кожного дня – до міської ради звертаються жителі міста , територій старостатів, інші мешканці про отримання тієї чи іншої довідки однією з найпоширеніших була, наприклад, довідка про склад сім’ї.   Раніше ці довідки видавалися  спеціалістами міської ради, а тепер у місті Мала Виска є Центр Надання Адміністративних Послуг –ЦНАП. Саме там вам видадуть усі довідки, які необхідні. Перш за все – хочемо нагадати адресу ЦНАПу – м.Мала Виска, вулиця Центральна, 76.У ЦНАП можна зателефонувати - 0508773565, написати електронного листа на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.або завітати особисто у понеділок-четвер з 8.00 до 17.15, обідня перерва з 12.00 до 13.00, у п’ятницю з 8.00 до 16.00.Керівник ЦНАПу – Бєлова Анна Сергіївна.

Які ж довідки там можна отримати? Ми розкажемо про найбільш поширені, а з усіма переліком послуг ви можете ознайомитися на офіційному сайті міської ради.

Реєстрація чи зняття з реєстрації мешканців. Це – реєстрація місця проживання, зняття з реєстрації місця проживання, видача довідки про реєстрацію місця проживання особи, видача довідки про зняття реєстрації місця проживання, видача довідки про реєстрацію місця проживання малолітній дитині, реєстрація місця перебування особи, внесення змін до відомостей про місце реєстрації проживання особи. Звертайтеся за вищезгаданими послугами у кабінет № 3 до адміністратора відділу надання адміністративних послуг Горбаньової  Вікторії   Вікторівни.

 Внесення до паспорта громадянина України відомостей про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів тощо), населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць, зміни в адміністративно-територіальному устрої, видача довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб.

 Що стосується державної реєстрації речових прав на нерухоме майно:  надання інформації  з Державного реєстру  речових прав на нерухоме майно ,  державна реєстрація права власності на нерухоме майно, державна реєстрація інших (відмінних від права власності) речових прав на нерухоме майно,скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень,надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, Державна реєстрація обтяжень нерухомого майна, скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень,скасування рішення державного реєстратора.

Актуальними також є послуги ЦНАПу  це – державна реєстрація фізичної особи –підприємця, державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця, державна реєстрація створення юридичної особи, державна реєстрація припинення юридичної особи, видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Із земельних питань можна звертатись до кабінету № 2 до Білонога Максима Володимировича.

              

            Що стосується нових послуг ЦНАПу то у нас тепер пишуть заяву на компенсацію витрат власникам житлових приміщень за розміщення  внутрішньо переміщених осіб.

Отже, у ЦНАПі вам допоможуть отримати необхідну довідку і всю інформацію, яка вас цікавить.

Читали 662 разів

Архів Новин

« Червень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні Новини