26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Понеділок, 02 січня 2023 09:43

Лише командна злагоджена робота дасть можливість забезпечити повноцінну життєдіяльність громади

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

   Відбулася перша понеділкова нарада керівників структурних підрозділів міської ради, старостатів, організацій та установ Маловисківської територіальної громади, яку вів голова міської ради Юрій Гульдас. Вона почалася з привітання міського голови з Новим 2023 роком з побажаннями Перемоги, миру і сподіваннями  на стабільне і спокійне життя громади .

 Усіх мешканців нашої громади, безперечно, порадувало те, що на Новорічні свята,  в основному, у всіх було світло з мінімальними відключеннями, а наші ППО і ЗСУ подарували нам змогу більш-менш спокійно відзначити свято.

 Втім багато служб продовжувало свою  звичну роботу і в передноворічні та святкові дні. Працівники КП «Мала Виска МКП» займалися в останні дні 2022 року обрізанням дерев, зокрема, біля Маловисківської гімназії № 4 та по провулку Професійному, благоустроєм у селі Мануйлівці.

   Безперечно, скоро зазнає змін і вулиця Пушкіна у Малій Висці – тут теж треба пообрізати крони дерев, які вже заважають рухові транспорту, а ще – подумати і про її перейменування.

Радує і те, що на свято жителі Малої  Виски були і з водою, незважаючи на деякі пориви мережі, що були оперативно ліквідовані. Що важливо, нормальне постачання води налагоджено і в лікарні.

 Як би там не було, а Новий рік для дітей - неповторне, довгоочікуване свято, навіть в цей важкий час. Новорічні ранки пройшли на всіх територіях громади, діти отримали  традиційні подарунки.

В ці дні кінця 2022 року у старостатах займалися ще заготовкою дров внутрішньо переміщеним особам, відвезенням гуманітарної допомоги на південь країни, ремонтом приміщень та іншими важливими і невідкладними справами.

 Як наголосив міський голова, у 2023 році слід чітко систематизувати дані про земельні ділянки, які знаходяться на територіях Маловисківської громади. Це визначення власників землі, інші необхідні дані при допомозі відділу земельних відносин міської ради.

Зазначивши, що головний господар на території старостинського округу – староста, який повинен знати все, що робиться на території і нести головну відповідальність, міський голова визначив, що тільки в команді, злагоджено і цілеспрямовано, можна отримати необхідний результат і забезпечити нормальне функціонування життєдіяльності усієї громади.

Читали 354 разів

Архів Новин

« Червень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні Новини